24/03/2015

Бюджетний еко відпочинок в Карпатах

Коли виникає потреба економити, від чого ми відмовляємося в першу чергу? Від їжі не відмовишся, комунальні послуги платити не припиниш,- отже, “урізається” бюджет на розваги та відпочинок. Єдиний вихід – шукати бюджетний відпочинок.
Логіка такого вибору зрозуміла, проте вкрай неправильна,- адже, через брак повноцінного відпочинку, жодна із систем життєдіяльності людини не встигає відновитися, продовжує працювати “на високих обертах”, що, врешті-решт може призвести до загострення хронічних захворювань чи виникнення нових.
Ані нервова, ні травна система, ні опорно-руховий апарат не “заслуговують” на таке ставлення, але що робити, коли подорож до моря, а тим більше – закордон, перетворилася на наразі недосяжну мрію?!
Вихід є! Чому б не розглянути як варіант бюджетний еко відпочинок в Карпатах, серед чудових гір, вкритих лісами і пронизаних потічками? Оберіть для себе відпочинок у Східниці, що поблизу Трускавця, а саме – в гостинній Садибі Дримба!
Переваг у такого відпочинку – безліч! По-перше, завдяки відсутності перельотів та далеких переїздів, Ваш організм не муситиме переживати адаптаційний стрес, і Ви не витратите частину відпочинку на те, щоб “прийти до тями”. Особливо гостро цю перевагу відчують батьки маленьких дітей, які особливо гостро відчувають (і погано переносять) такі зміни.
По-друге, відпочинок поблизу відомої здравниці – Трускавця – відкриває можливості для лікування та профілактики багатьох захворювань у дітей і дорослих. До того ж, Садиба Дримба співпрацює з рядом спеціалістів, тож Вас скерують у надійні руки і нададуть можливість заощадити на процедурах.
По-третє, саме тут Ви відчуєте ефект “перезагрузки”, такий потрібний сучасній діловій людині. Спокійний плин часу, такий відмінний від звичного “бігу по колу” зцілить не гірше за досвідченого реабілітолога, і додому Ви повернетеся свіжими і повними сил.
Смачна їжа і здоровий сон, прогулянки і спортивні розваги, та й просто можливість провести час із найближчими (або усамітнитися з книгою…) – ось запорука Вашого відмінного відпочинку у Садибі Дримба.
Відкрийте для себе доступний та якісний відпочинок у Східниці,- бронюйте Ваше проживання уже зараз! Впевнені: побувавши у нас вперше, Ви повернетеся неодноразово. Тож до зустрічі!