31/07/2016

Дар природи – еко-дім в Карпатах

Ви живете в багатоквартирному будинку, де взимку холодно, а влітку неможливо спекотно, щоденно перебуваючи серед димової завіси міських газів – Вам безперечно захочеться бодай на відпочинку пожити у фантастичному на сьогоднішній день місці, де повітря – сам рай, а комфорт і затишок створює чудо-будиночок з дерева. Дерев’яний будинок – це найбільше природне й корисне для здоров’я житло.
Турбота про своє здоров’я і самопочуття стимулює людей знаходити розумні рішення у будівництві житла. Найважливіші причини це: його екологічність, добра теплоізоляція, а також свіже, чисте, приємне повітря з ароматом дерева. Такими є будинки-зруби, які стають дедалі популярніші. Зруби застосовують, відібрані з високогірних районів Карпатських гір, які ретельно обробляються.
В такому будиночку Ви можете зупинитися, вирішивши провести вільний час у мальовничій Східниці, де знайдете Садибу «Дримба», що відповідає всім оздоровчим стандартам, де спокійно й затишно. Адже вона збудована з екологічно чистого матеріалу зі суцільних смерекових колод і перекрита ґонтою, натомість як інші будинки мають не завжди корисні будівельні матеріали.
Крім того, матимете приємне враження від охайності в житлі – прибрано, вода і вигоди, наявність ортопедичних матрасів тільки зробить відпочинок здоровим, а сон довгим і приємним. Натомість якщо є бажання працювати або відпочити в інтернеті, то 60 мбіт в секунду до Ваших послуг.
Чому наші пращури з Карпат були здоровими до старості. Відповідь проста і зрозуміла: походіть босими по росі вранці, відчуйте себе частинкою навколишньої природи, дихайте на повні груди, пийте чисту джерельну воду, засмагайте в мандрах по гірським стежкам і дійдете згоди зі самим собою. Позитив сам прийде до Вас, а з ним – гарні спогади і бажання повертатись сюди…