Дихальні вправи на природі в горах Східниці
Про те, що кисень важливий для людського організму знає кожен. Ще б пак не знати, адже без їжі людина може жити більше місяця, а без повітря важко залишитись навіть на хвилинку.
Вдихаючи на повні груди чисте повітрям, ми відчуваємо його лікувальний ефект – зникає головний біль та втома, тіло наповнюється енергією.
Чи можна забезпечити собі таке оздоровлення у забрудненому місті? Напевне, ні, але ми точно знаємо, що це можна зробити у хвойних лісах Східниці!
Приїхавши у Дримбу, ви матимете нагоду отримати комплексне оздоровлення, яке забезпечить для вас свіже повітря:
- Покращиться робота систем організму
- Зникне розгубленість і депресія
- Поліпшиться пам’ять
- Нормалізується робота судин, легень і серця
Щоденні прогулянки на природі – хороший спосіб для насичення організму киснем. Дримба знаходиться біля хвойного лісу, повітря якого збагачене рослинними фітонцидами. Дихання цими біологічно активними речовинами дозволить поліпшити вентиляцію легень, підвищити вміст гемоглобіну в крові та набути організму стійкості до інфекцій.
Також, попіклуватись про своє тіло допоможе дихальна гімнастика. Вправи, які виконують йоги, століттями доводять свою ефективність, даруючи красу та молодість. Адже вони не лише здійснюють профілактику захворювань легень, але й знімають стрес і пришвидшують метаболізм, що сприяє схудненню.
Як виконувати дихальну гімнастику йогів:
Крок 1.
Ваше початкове положення тіла може бути будь-яким: можна сидіти, стояти або лежати. Важливо, аби при положенні сидячи спина була рівна, а груди – розправлені. Лежати варто лише на твердій поверхні. Дихати потрібно через ніс.
Крок 2.
Робимо різкий видих, при цьому втягуємо нижню частину живота.
Крок 3.
Вдих також починається з нижньої частини живота, за нею вдихаємо верхньою частиною. Відчуваємо, як ребра розходяться в сторони і тільки потім роздувається грудна клітка з легким підйомом плечей.
Крок 4.
Фаза видиху: втягуємо живіт, видихаємо, опускаємо ребра і груди.
Вдих і видих повинні бути легкі і вільні – має надійти стільки повітря, скільки необхідно для комфортного дихання. Цю вправу варто освоювати поступово: від 20 секунд до 2 хвилин в день. Пізніше можна дійти до 8-10 хвилин в день.
Роблячи таку гімнастику перші результати ви відчуєте одразу – сон покращиться, організм розслабиться та прийде у тонус.
Тож запрошуємо вас у Дримбу, де можна насолоджуватись повітрям, яким дихає ліс та займатись оздоровчими вправами під звуки природи без міської метушні 🙂