30/05/2020

Депресії – ні: як перемогти поганий настрій?

Закритий простір квартири, тривалий робочий день та вихідні без зустрічей з друзями – те, що супроводжує карантин. Звичайно, такі умови сприяють погіршенню настрою, а деколи навіть призводять до виникнення депресії. Тож виникає питання, як вернути собі гарне самопочуття та знову насолоджуватись життям?

Психолог Річард О’Коннор вважає, що депресія – це спроба  уникнути відчуттів. Зовнішні обставини змусили нас позбавити себе звичних радостей, тож інерційно деякі люди почали відчувати сум. Вихід є – додати у життя нових барв!

Що потрібно, аби позбутись поганого настрою чи депресії?

1. Турбота про емоційний стан

Якщо ви відчуваєте сильну втому – пора у відпустку. Декілька днів за містом, у компанії близьких, дозволять розслабитись і відпочити. Настільні ігри, зустрічі сходу сонця на веранді з видом на ліс чи вечірні розмови біля каміна – всім цим ви зможете насолодитись у Дримбі.

2. Спорт на природі

Під час фізичних вправ мозок виробляє ендорфіни – гормони щастя і радості, дефіцит яких і провокує депресивні стани. Тож аби відчути себе щасливим і водночас позбутись від декількох зайвих кілограмів, набраних за час карантину, варто влаштувати собі пробіжки чи заняття спортом у хвойному лісі. Свіже повітря, насичене фітонцидами, природні пейзажі та звуки природи наповнять силами та допоможуть у роботі над красою тіла.

3. Більше бувати на світлі

Читати книгу сидячи на гойдалці, зібрати з городу домашньої полуниці чи овочів та влаштувати собі пікнік – це лише декілька способів, якими можна побалувати себе знаходячись за містом.  Промені сонця наповнять організм вітаміном D, який є важливим для нормального функціонування всього організму, адже допомагає імунітету в боротьбі організму з інфекціями й протидіє стресу. Крім того, завдяки помірному перебуванню на сонечку, шкіра покриється приємною засмагою, що ще тривалий час нагадуватиме про чудовий відпочинок.

4. Споглядати красу природи

Науковці-нейроестети з’ясували: коли людина оцінює щось як прекрасне, відбувається викид дофаміну – речовини, що є передвісником відчуття задоволення в певних ділянках лобної кори. Милування цвітом квітів, чи величчю дерев активізує лобну долю на 10%, що можна порівняти з реакцією мозку на кохану людину. Тож те, що Дримба розташована коло лісу й оточена природою з неймовірними краєвидами, допоможе у позбавленні від хандри чи депресії.

Приїжджайте у Дримбу, аби вмить найти хороший настрій! 🙂