24/04/2020

Дерев’яна садиба – лікарство від стресу та алергій

Дерев'яна садиба на фоні лісу
У вік високих технологій люди все більше знайомляться з поняттям «кам’яні джунглі». Міська заселеність та цегляні будинки не дають змоги відчути близькість природи, що так необхідна для комфортного відпочинку.
А чи пробували ви коли-небудь жити у дерев’яній садибі? Таке проживання гарантує вам покращення самопочуття і ми зараз розповімо чому.

В першу чергу, справа у матеріалі, який використовувався для будівництва дому. Дерево – це натуральний, екологічно чистий матеріал, що створює найкомфортніші умови для життя людини. Дерев’яні доми мають свій власний локальний клімат, який допомагає організму відновитись після хворіб або стресів. У стінах таких помешкань не збирається пилюка та статична електрика, тому проживання тут ідеально підходить людям із астмою або алергією.

Наша садиба збудована за давнім карпатським методом з деревини, а дах будинку перекритий дерев`яною черепицею – гонтою.

Які ж переваги відпочинку у дерев’яній садибі?

  1. Дерево володіє антитоксичними та антисептичними властивостями.
    Вони абсорбують токсичні речовини, що виникають у процесі життєдіяльності людини – аміак, бензоли, сіроводород, феноли та багато інших. Тому у дерев’яних садибах людям так добре спиться і часу для відпочинку та відновлення потрібно менше.
  2. Дерев’яні доми мають вражаючу лікувальну властивість виділяти фітонциди – корисні для людини біологічно активні речовини, які нейтралізують різноманітні бактерії, віруси та мікроби. Вдихання фітонцидів оздоровлює людину, а особливо її органи дихання. Фітонциди також обеззаражують і іонізують повітря. Таке чисте та свіже повітря сприяє підвищенню тонусу людини і укріпленню імунітету. Дихання фітонцидами також сприяє очищенню крові та легень – завдяки цьому здоров’я стає міцнішим, а сон – спокійнішим.
  3. Дерево підтримує оптимальний рівень вологи у приміщенні
    Оскільки всередині деревних волокон відбувається постійний обмін повітрям, дерево вважають природним кондиціонером. Деревина самостійно забезпечує регулювання вологи повітря завдяки своїй здатності поглинати і віддавати вологу. Це сприяє профілактиці захворювань легень і органів дихання.
  4. Природній запах деревини і натуральні ефірні масла, що виділяються разом із ним, допомагають людині почуватися умиротворено, спокійно і безпечно. Аромотерапія, до речі, на сьогоднішній день широко використовується у медицині і косметології.
  5. Проживаючи у дерев’яному домі ви зможете позбутись від алергічних симптомів, тому що алергічні реакції не виникають на натуральну деревину.

Тож запрошуємо вас у Дримбу! Тут ви зможете міцно спати та насолоджуватись відпочинком у дерев’яній садибі, розташованій коло лісу 🙂