24/07/2016

Дивосвіт Фортеці «Ту Стань!»

Якщо Вам до вподоби активний відпочинок, наповнений корисним пізнавальним змістом, а ще маєте любов до різного виду реконструкцій, які збуджують уяву, або Ви – пісенна натура, то неодмінно Вам сподобаються піші- або вело- мандрівки, які можна реалізувати, відпочиваючи у Східниці, наприклад, у Садибі «Дримба».

Похід від місця проживання до Фортеці можна організувати собі самостійно. Літо стане для Вас особливим і знаковим, коли відвідаєте унікальну споруду ІХ століття. Фортеця Тустань – це надзвичайний, давній, оборонний комплекс. Колись тут було ціле місто, митниця, фортифікаційна система, які розмістилися в скелях Карпатських гір. Побачене, Вас надихатиме перечитувати або переглядати матеріали про синтез минулого й сьогодення. Відвідати комплекс можна з 10 до 18 години щодня. Вхід платний: з дорослого – 26 грн. з дитини – 13 грн. В ціну квитка входить відвідини Музею історії Тустані.  В підніжжі скель облаштована відпочинкова зона, де знаходяться альтанки На території є смітники, туалети, а також буде можливість припаркувати автомобіль.

Крім того, можна цікаво провести час, відвідавши фестиваль у с.Урич Сколівського району Львівської області, як унікальне культурно-мистецьке явище, на який щорічно гостинно запрошують його організатори. Цього року «Ту Стань!-фестини 2016» збиратимуть прихильників 5–7 серпня. Це дійство проходить під відкритим небом в привітній атмосфері й покликане популяризувати українську самобутність. Передбачені концерти, середньовічні тематичні ігрища, вистави, майстер-класи тощо. Тут можна зустріти музикантів, ремісників, реконструкторів, археологів, етнографів.

Збираючись на видовище, не забуваймо, що завжди Вам та Вашому товариству гостинно відкриють двері та привітають у збудованій з екологічно чистих матеріалів, у затишному місці Садибі «Дримба», де довкола соснові ліси, а зелена територія двору приємно дивує домашньою атмосферою.

Фортеця Тустань прекрасна в будь-яку пору року. Тут свіже повітря, гарні краєвиди, хороший настрій – гарантовано!