Відпочинок в горах — садиба «Дримба»

«Дримба» – це садиба, яка має власні цінності та філософію. Ми хочемо забезпечити Вам приємний та корисний відпочинок – дбаючи про Ваш комфорт та відновлення гармонії та балансу.

Для нас важливо, аби Ви проводили свій відпочинок у екологічно чистому помешканні, тому садиба збудована за давнім карпатським методом з екологічного матеріалу – деревини, а дах будинку перекритий дерев`яною черепицею – гонтою.

Помешкання розташоване так, аби якнайбільше зберігати приватність Вашого відпочинку. Це дозволяє проводити час наодинці з собою, сім’єю і природою, відокремившись від суєти урбанізованих міст, яке щодня супроводжує багатьох людей.

«Дримба» дружня до природи і тварин, тому чекаємо Вас домашніми улюбленцями. Варто лише пам’ятати, що вони потребують особливого догляду, який потрібно попередньо обумовити.

Гостей «Дримби» увесь час супроводжує процес оздоровлення. Приїжджаючи до нас, Ви маєте змогу проконсультуватись із лікарем та визначити, які лікувальні води будуть корисні для Вас та як їх правильно вживати. Також, поруч із садибою знаходиться смерековий ліс, що  насичує повітря фітонцидами – рослинними антибіотиками, тож дихати ним – оздоровлення для організму.

« Зупиніться та відпочиньте»

Розташування коло лісу у дерев’яних садибах із колоритними та комфортними кімнатами, зручною кухнею та каміном, який завжди готовий хрустіти дровами та дарувати тепло – все це наповнює спокоєм та затишком й допомагає відчути себе ближчими до природи.

«Спробуйте щось нове»

Політ на повітряній кулі, гончарство, риболовля та випічка хліба – далеко не всі розваги, доступні у «Дримбі» як дорослому, так і малому. Для нас важливе творення різноманітного та насиченого відпочинку, шляхом здобуття нового досвіду та яскравих вражень.