2/10/2022

Дримба – фабрика хороших спогадів!

Осінні Карпати – це найкраще та найкомфортніше місце для відпочинку, відновлення енергії тіла та отримання нових унікальних і незабутніх емоцій.

Вже на під’їзді до гірської місцевості вас вразить природа оксамитового сезону, яка наче з картини вправного художника перейшла на жовтогарячі ліси, затишні краєвиди, і навіть прозоре чисте повітря відчувається тут по-особливому.

Садиба “Дримба” розташовуються саме в такій місцевості: тихій, спокійній та надзвичайно красивій.  Тут навіть панорама з вікна манить на легку прогулянку серед стародавніх дерев карпатського лісу, без поспіху та шуму міста, зате з цілющим ароматом хвойних дерев.

Щоб ваша відпустка стала справді незабутньою та насиченою, ми розповімо  вам про цікаві тутешні місця та розваги.

В пошуках грибів

Відмінний настрій та азарт гарантований, якщо відправитися на тихе полювання у дрімучий карпатський ліс.

Середина осені – це саме той час, коли кількість та різноманіття лісових смаколиків вражає навіть найдосвідченішого грибника. Вам не потрібно блукати в глибині незнайомих гущавинах, щоб знайти свого грибочка, тому що вони ростуть навіть недалеко від ґрунтових лісових стежок. Це гарний спосіб провести день у компанії сім’ї чи друзів.

А якщо ви не впевненні, які грибочки  можна їсти,  а які лише фотографувати – не хвилюйтеся. Ми підкажемо, допоможемо та навчимо.

Це треба спробувати

Згадали про гриби. Не можна не згадати про карпатську кухню.

Банош з бринзою, грибна юшка, сирники чи бойківський борщ – ці страви вирізняються оригінальністю, простотою, а особливо неповторним смаком. Більшість традиційних карпатських страв готуються за стародавніми рецептами, що є частиною культури цієї місцевості та популярною пам’яткою для будь-якого туриста.

Підкорюємо Карпати

Не забуваємо і про любителів активного відпочинку. У теплу та суху погоду можна відправитися на велосипедну прогулянку. Східниця багата туристичними маршрутами, стежками та дорогами, які ведуть до визначних та популярних місць – лікувальних мінеральних джерел. Незабутні емоції принесе катання на конях на фоні дивовижних Карпатських схилів та кольорових лісів.

А якщо ви вже і це спробували – час підкорити українські гори!

Тож чекаємо на вас у Східниці. Відкриємо для вас нові способи відпочинку та обіцяємо не лише красиві фото у смартфоні, а й незабутні враження, які будуть гріти яскравими барвами та надихати на нові подорожі!