16/05/2020

Дримба: що відвідати на відпочинку

Повноцінний відпочинок – справа, що потребує різноманіття: від розслабленого лежання у гамаку до здобуття тонусу від лісових прогулянок. Відпочиваючи та оздоровлюючись у Дримбі, ви маєте нагоду відвідати мальовничі пам’ятки та місцини, що знаходяться неподалік.

Пиття мінеральних вод та дихання чистим лісовим повітрям гарантує Вам приплив сил та енергії. Цю енергію можна спрямувати на здобуття нових вражень, аби ваша відпустка стала незабутньою для вас і ваших близьких.

Тож ми склали для вас перелік місцин, серед яких ви точно знайдете ту, що відповідатиме вашому смаку у відпочинку.

1. Гора Парашка (для любителів пішого мандрівництва)

Гора Парашка

Парашка – найвища та найкрасивіша точка Сколівських Бескидів. Її висота складає 1268,5 метрів, а історія захоплює драматичними поворотами. Перекази починаються ще зі часів Володимира Великого та княжих міжусобиць. Піднімаючись на гору, ви зможете милуватись неймовірними бескидськими краєвидами та виглядом довколишніх поселень.

2. Річка Стрий (для любителів сплавів та риболовлі)

Река Стрий

Неподалік від Східниці протікає річка Стрий. Ухил Стрия є достатнім, аби сплавлятись по річці, а швидкість зростає до 6 м/с, то ж для любителів екстриму – це прекрасна розвага. У річці також водиться понад 30 видів риб – від окуня до морської форелі. Тож запасшись вудкою і риболовними снастями, тут ви зможете доповнити свій відпочинок спортивною риболовлею.

3. Водоспад Гуркало (для любителів шуму води та споглядання природи)

Водопад Гуркало

Гуркало – водоспад на Великій річці, що знаходиться неподалік від міста Сколе. Висота падіння води тут часом досягає до 5 метрів, а міць падіння води – одна із найсильніших поміж водоспадами Карпат.

Особливістю водоспаду є також те, що до нього не добратись машиною. Потрібно запланувати собі пішу прогулянку від села Корчин, що дозволить отримати нескінченне задоволення від споглядання природи. Довкола водоспаду є галявини, на яких без проблем розміститься, аби зробити пікнік: поласувати їжею та джерельною карпатською водою.

4. Фортеця Тустань (для любителів історичних пам’яток)

Фортеця Тустань

Фортеця Тустань – це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, що розташований біля села Урич. Дослідники вважають, що фортеця була зведена у IX ст. племенами білих хорватів як оборонний та митний пункт: повз Тустань проходив Соляний шлях, яким перевозили сіль з Галичини до країн Центральної Європи.

Фортеця також славиться найчисельнішою кількістю наскельних зображень-петрогліфів, що в основному є символами Сонця. Приїхавши сюди можна спробувати розгадати їх призначення й окунутись в історію однією з унікальних пам’яток Європи.

Приїжджайте у Дримбу: відпочивайте та оздоровлюйтесь як фізично, так й емоційно!