14/04/2015

Еко офіс в Східниці – модний тренд

Чи могли ми ще років десять тому уявити, що поняття “робота” і “робоче місце” більше не будуть логічною “зв’язкою”? В наш час продуктивно працювати і заробляти гроші можна буквально з будь-якої точки земної кулі,- аби лише під руками (а точніше, в руках) були смартфон, планшет чи ноутбук з необхідним програмним забезпеченням і можливістю доступу в Інтернет. Тому, якщо ви відчуваєте бажання щось змінити, ось вам чудова – облаштуйте свій тимчасовий офіс в Східниці, в садибі Дримба.

Якщо Ваша робота дозволяє таку мобільність – запрошуємо Вас перемістити свій “офіс” в квітучі Карпати, і поєднати корисне – роботу, із приємним – перебуванням в Східниці, в Садибі Дримба.

Отож, розповімо трохи більше про принади суміщення роботи та відпочинку:

Офіс в Східниці для віддаленої роботи –

Таке рішення подарує Вам масу можливостей, серед яких:

1) Спокійна робоча атмосфера. Зосередитися на проектах і задачах значно простіше в оточенні гір і лісу, ніж в гамірному офісі, де Вас постійно відволікають;

2) Свіже повітря. По-перше, кисень – запорука хорошої роботи мозку. По-друге, Ви точно не страждатимете характерною “офісною засмагою” (блідо-зеленкавим кольором обличчя), скоріше, навпаки;

3) Зміна “картинки”. Сьогодні Ви працюєте на терасі Садиби Дримба, завтра – на березі річки… Вважається, що така зміна “антуражу” позитивно впливає на Вашу продуктивність. Чому б не перевірити це твердження?)

4) Вирішення повсякденних господарських питань. Смачну їжу, порядок в кімнаті та свіжу постіль гарантовано! Можна зосередитися на професійних моментах;

5) Поєднання роботи і відпочинку. Закінчивши працювати над задачею чи зробивши паузу в роботі, роззирніться. Навколо Вас – краса карпатської природи, чудовий ліс, сріблясті води річки… Можна вирушити на прогулянку чи просто посидіти на сонці, насолоджуючись його теплом. Погодьтеся, нічого спільного з кондиціонованим офісним повітрям та сивим димом “курилок”;

6)  Це трендово. Мода на дауншифтинг і переїзд в теплі краї уже минула, в той час як еко-тренд набирає обертів. Бути продуктивним, мобільним і “екологічним” – це нова реальність.

Організувати собі таке “робоче місце” зовсім просто. Достатньо забронювати Ваше перебування в Садибі Дримба, спланувати свою професійну діяльність, не забути необхідну техніку і, головне, мислити, виходячи за офісні рамки.

Крім того, попрацювавши на лоні карпатської природи, Ви неодмінно захочете провести свою відпустку чи вихідні тут же, в Східниці. А це – уже зовсім інші можливості, які варто дослідити самим.

Тож до зустрічі з Східниці, в Садибі Дримба: Вашому потенційному еко-офісі :).