Sunday August 21st, 2016

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ СХІДНИЦЮ – КРАЙ ДЖЕРЕЛ І БЕСКИДІВ

 

Оксамитовий сезон щойно розпочинається. Вже немає пекучого й виснажливого сонця, вечори стають дедалі мальовничішими від прозорішого повітря та й ранки милують око пейзажами туманів над обрієм й все новішими візерунками павутинок. Багата й чарівна пора – осінь. Вона всіма своїми барвами закликає: не баріться, насолоджуйтеся моментами бабиного літа та куштуйте – виноград, яблука, груші, ожину, маринуйте та смажте грибочки…

Чому запитаєте Ви, нас кличуть в Карпати? Який там тепер відпочинок?

А даремно.

Можна перелічити чимало причин, які спонукатимуть Вас завітати у цей гористий край.

  1.  На мінеральні джерела.

Ви можете скористати мінеральними джерелами без черг, які притаманні літній порі. Це зекономить Ваш час. Матимете можливість ще на додаткові процедури.

  1. Грибний рай.

Який відпочинок без мандрівок лісом стежками, де справа чи зліва знайдете грибочок, а то й декілька відразу.

  1. Аромат гір та політ на повітряній кулі.

Гори, квіти й трави – благочинно впливатимуть як на Ваш емоційний стан, так і на фізичний. Адже гірський аромат не до порівняння з атмосферою будь-якого іншого місця. Тут можна здійснити огляд місцевості, здійснивши політ на повітряній кулі.

  1. Смачна й поживна їжа.

Лише одного повітря замало, – скажете Ви, – треба поживи для шлунку. У пригоді стануть поживні та якісні сири, чаї та справжня карпатська кухня.

  1. Екобудинок.

Родзинкою відпочинку є екологічний будинок – садиба «Дримба» – це суцільний екологічний продукт. Восени ціни нижчі на нічліг у порівнянні з літніми, а ще можна скористати з акцій. Тільки в «Дримбі» Вам запропонують затишок, комфорт і насолоду зі спілкування з природою…

  1. Релакс.

Однією з найпотрібніших деталей стане тиша й спокій, що разом з навколишніми пейзажами лише породжуватимуть релакс, якого так бракує у гамірному місті… Додають вражень походи до річки Стрий, де можна порибалити,  а тоді організувати собі “пікнік” зі смаженою рибою.

  1. Піші чи вело- подорожі кольорової осені.

Ви маєте можливість подорожувати околицями Східниці чи то пішо, чи велосипедом, який гостинно запропонують Вам господарі. А які кольори тільки не понавигадує осіння пора, щоб милувати Ваше око. Виграє різними барвами.

  1. А що в лісі за ягода?

Вже на межі садиби Ви знайдете ожину, яка в ту пору “господарює”  в осінньому лісі.

  1. Пам’ятки довкола Східниці.

Якщо є Ваше бажання побути в людних місцях і познайомитися з місцевими пам’ятками, то помандруйте в с. Урич, де фортеця «Тустань» вабить своєю архаїчністю та містичністю.

  1. Здоров’я та молодість.

Зважмо, що найважливіше, коли дістатися до величних гір з незрівнянними краєвидами й відчуттями є Ваша молодість та бажання подальшого пізнання життя…

То ж мандруйте осінніми Бескидами!