Wednesday December 17th, 2014

Цілющі властивості мінеральних вод Східниці

Запрошуючи Вас провести незабутній час у Східниці, зупинившись в Садибі Дримба, ми наголошуємо на оздоровчому аспекті такого відпочинку, в тому числі – завдяки вживанню цілющих мінеральних вод, якими багаті джерела Східниці.

А чи знаєте Ви, чим обумовлена користь від вживання мінеральних вод, і як саме водичка діє на Ваш організм? Запрошуємо на невеличку «ознайомчу екскурсію» присвячену цілющим властивостям мінеральної води.

Перш за все, що таке мінеральна вода? Це вода, хімічний склад якої визначають шість основних іонів: катіони – натрій (Na+), кальцій (Са 2+) і магній (Мg2+) та аніони – хлор (Сl-), сульфат (SO4 ) і гідрокарбонат (НСО3). Фактично, іони – це розчинені в рідині солі, представлені зарядженими часточками. Усі існуючі в світі види мінеральних вод утворені завдяки найрізноманітнішим комбінаціям вище названих іонів.

Окрім них, мінеральні водички містять і мікроелементи (або навіть ультрамікроелементи), серед яких залізо, фтор, кобальт, мідь, йод, бром тощо. Особливо яскраву і явну фармакологічну дію мають залізо, йод і бром.

За допомогою вживання мінеральних вод проводиться лікування та профілактика таких захворювань, як хвороби шлунка та кишківника, цукровий діабет, захворювання печінки, ожиріння тощо.

Відпочиваючи у Східниці в Садибі Дримба, Ви і Ваші близькі зможете пройти курс лікування славнозвісними мінеральними водами типу «Нафтуся» та «Боржомі-Содова».

Унікальна східницька «Нафтуся» на дві третини складається з  нафтопродуктів, і на третину – з продуктів переробки нафтопродуктів мікробами (в результаті чого утворюються карбонові кислоти, сірковмісні сполуки, складні ефіри ароматичних кислот, алкілфеноли). Вміст органічних речовин у цій воді становить 0,1- 1,7 мг/л, а парафінів до 4 мг/л, тобто їх надходження в Ваш організм при лікуванні чи профілактиці у Східниці співмірне з прийомом ряду фармакологічних препаратів!

Основним цілющим ефектом «Нафтусі» є зміцнення імунної системи організму, також водичка має потужний жовчогінний та сечогінний ефект.

«Боржомі-Содова», також представлена у Східниці, це мінеральна вода содового типу. Її основний вміст – це гідрокарбонати, хлориди та натрій; це водичка – середньомінералізована, слаболужна. Вода позитивно впливає на кислотно-лужну рівновагу і сприяє зменшенню кислоутворюючої функції шлункових залоз; рекомендується до вживання при захворюваннях шлунку, кишківника та дванадцятипалої кишки.

Здавалося би – як регулярне вживання води може змінити на краще стан організму, оздоровити його та очистити? Приїжджайте в Садибу Дримба, що у Східниці, пийте цілющі мінеральні води українських Карпат та переконайтеся особисто: недарма принцип «Здоров’я через воду» знаний і застосовуваний з давніх часів!
Гостинно запрошуємо!