Friday July 1st, 2016

Допоможе тиша, карпатське повітря, цілюща вода…

Які б ми не були зайняті: рано чи пізно, у Львові чи у Дніпрі, Харкові чи Полтаві, Києві чи Одесі або в інших  містах, настає момент, коли людині потрібно відпочити.

Виразніше відчуваємо загазованість у повітрі, розмові телефоном заважає суцільний гул – автомобілі, голоси, різноманітні звуки, сигнали та інше. А вдома, невже чекає омріяна тиша та спокій? Здається так, адже дім – наша фортеця. Та ні… Сусідські дітлахи, саме повечерявши, награвшись досхочу на компютері вдень, вирішують поновити свою фізичну форму вдома – нестерпно галасливо.

І так невимовно потребуємо тиші і спокою…

Це все можна здолати – провівши бодай день на повітрі, справжньому повітрі.

Щоб мрія стала реальністю треба вирушити до гір, до мінеральних джерел, до дзеркального повітря. Садиба «Дримба», що у Східниці, якраз пропонує таку релаксацію. Все до послуг: тиша, зелень та ягоди, цілющі джерела, рух, – адже до розпорядження велосипеди, піші маршрути околицями, прогулянки по лісі в пошуках грибів чи просто мандрівки стежками. Адже гірське повітря підвищує діяльність життєво важливих систем людини: дихання стає глибшим, збільшується обсяг грудини, в крові зростає кількість еритроцитів і вміст гемоглобіну, підвищується загальний і білковий обмін речовин.

Потрібна позитивна дія комфорту, що базується на розслабленні (важливо навчитися зайняти позицію спостерігача, а також етапи переходу від однієї думки до другої – це й допомагатиме зупиняти внутрішній діалог).

І, безперечно, мінеральні води, які не лише мають лікувальний ефект при багатьох захворюваннях шлунково-кишкового тракту, порушення обміну речовин та сердечно-судинних хворобах, а й ефективні у синтезі з кліматолікуванням, дієтолікуванням, загальним режимом.

Нервова ситема також отримає зиск від середовища, яке пропонуємо відвідати. Адже втома, стреси й напруження виникають, воочевидь, від зовнішнього впливу щоденного оточення. Зокрема, діти будуть у захваті, коли відчують увагу до себе. Поруч батьки, довкола – природна чудасія, а здоровий відпочинок згадуватимуть у школах та садках. Адже дихали хвойним лісом, що довкола садиби. А сама «Дримба» збудована з екологічно чистих матеріалів.

Дорогенькі! Здивуймо себе!