Friday July 10th, 2015

Фотосесія в Карпатах

Ріка часу плине невпинно, і сьогодення вже завтра стане історією. Прагнучи зберегти спогади про особливі моменти наших життів, ми фіксуємо їх об’єктивом фотоапарата чи телефону, зберігаємо на комп’ютері чи друкуємо для фотоальбомів. Важливо, щоб краса моменту була вловлена і досконало передана,- тож антураж зйомки грає надзвичайно важливу роль. Пропонуємо вам приїхати у Східницю – фотосесія в Карпатах для цього – чудова нагода!

Що може бути красивіше і величніше за розкішну природу гір? Поєднання лісових та полонинних пейзажів, чистого неба та кришталевих вод, бісерного розсипу ягід та насиченої зелені трав, – природа Східниці прекрасніша за будь-яку фотостудію! Запрошуємо вас на фотосесію в Карпати, в чарівну Східницю, до гостинної Садиби Дримба.

Варто розглянути варіант проведення весільної фотозйомки в Карпатах. Зараз це популярний тренд – робити художні фото не у день весілля, коли наречені заклопотані організаційними моментами та й просто хвилюються, а в окремий день, в заздалегідь продуманих декораціях та образах. Така зйомка має більшу художню цінність, до того ж, це ще один привід вдягнути весільне вбрання… Або, навпаки, обрати бажаний образ, який на самому весіллі був би недоречним.

Надзвичайно органічно ваша пара виглядатиме в народних строях чи сучасній стилізації – наречена в сукні зі стилізованою вишивкою та віночку, наречений у вишиванці. Проте і простий світлий легкий одяг – сукня, що тріпотить на вітрі та біла льняна сорочка – розкішно виглядатимуть на тлі східницької природи.

До речі, приводом для фотосесії не обов’язково повинне бути весілля. Ви можете запросити на фотовікенд свою “половинку”, найближчу родину чи кращу подругу, таким чином подарувавши собі і їм прекрасні спогади.

Подбайте про деталі: вдягніть одяг, що гармоніює між собою, прихопіть улюблену іграшку вашої дитини чи маленького племінника, візьміть повітряні кульки чи назбирайте букет квітів… Будь-що, що є символічним для ваших стосунків, вашої історії і вашої сім’ї, – буде прекрасним доповненням для вашої фотосесії в Карпатах!