Thursday April 30th, 2015

Йога в Карпатах – Дримба запрошує!

Чи займаєтеся Ви спортом? Або, формулюючи по-іншому, чи присутня у Вашому житті фізична активність, і яка? Адже, на жаль, для багатьох із нас спорт асоціюється або із зусиллями, ризиками і травмами, – або з браком місця і часу, але ніяк не з задоволенням і гармонією. 
Це дуже неправильно, адже заняття “з-під палки” не принесуть ні задоволення, ані бажаного ефекту,- адже, внутрішньо опираючись, Ви завжди знайдете причину їх пропускати. Вихід один – знайти той вид активності, що до вподоби саме Вам, і корелює із Вашим стилем життя. Піша ходьба чи тренажерний зал, кінний спорт чи плавання, танці чи йога?.. Власне, про йогу, давньоіндійську систему психічної та фізичної культури, ми і поговоримо.

Йога в Карпатах – чудовий спосіб змінити усталене уявлення про заняття йогою.

Йога недарма настільки популярна: вона практично не має протипоказань, не потребує спеціального обладнання і доволі легко “вписується” в наш стрімкий ритм життя, привносячи спокій і гармонію.

Комплекс асан – спеціальних поз і вправ, які Ви виконуватимете під час заняття,- покликаний нормалізувати роботу Вашого організму. Цьому сприяє, наприклад, вдосконалення механізму дихання, завдяки чому кровоносні судини головного мозку та серця – розширюються, а периферійні – звужуються; або статичне напруження груп м’язів, сухожиль та зв’язок, що позитивно впливає на центральну нервову систему та внутрішні органи. Під час занять стають рухомішими суглоби, роблячи Вас гнучкішими і стрункішими.

Виконання ряду асан в буквальному сенсі стоячи на голові, забезпечує приток крові до легень і головного мозку, водночас розпружуючи кінцівки. І це лише короткий перелік тих унікальних можливостей, що подарує Вам йога.

Займатися можна в йога-центрах чи фітнес-залах: зараз цю популярну систему викладають буквально на кожному кроці. А ще Ви можете займатися самостійно, за допомогою уроків, яких багато в Інтернеті. Обравши саме такий вид тренувань, Ви отримуєте повну мобільність і можете займатися там і тоді, де Вам зручно, наприклад, на природі.

Відпочинок – не привід забути про спорт, особливо улюблений. Тож, відпочиваючи в нашій Садибі Дримба, що у Східниці, Ви можете займатися йогою у Вашому будиночку, а ще краще – в будь-якому куточку нашої великої зеленої території. Чи, можливо, Вам до вподоби йога в горах, подалі від цивілізації? Обирайте найкомфортніший варіант, адже тільки активність, що приносить Вам задоволення, приноситиме і реальну користь!

В Садибі Дримба Ви відкриєте для себе найрізноманітніші способи активно провести час, тож не зволікайте з бронюванням!