Tuesday January 20th, 2015

Літотрипсія Трускавець та Східниця.

Коли думки про відпочинок стають усе настирливішими, втома, здається, переповнює, а «рахунок» до вихідних чи відпустки іде уже на дні, – здавалося би, ніщо не зможе цю відпустку зіпсувати. Набридливий мобільний можна вимкнути, на робочій пошті налаштувати «автовідповідач», нагальні проблеми вирішити до від’їзду… Ось тільки здоров’я, якщо воно раптом підвело Вас чи Ваших близьких, може кардинально змінити усі Ваші плани.

Одним із таких гострих станів, від якого не застрахований ніхто, є сечокам’яна хвороба. Кожен, хто стикався із цим неприємним і надзвичайно болісним станом, знає, що терпіти його – несила, але і дробити каміння – суцільна мука.

Літотрипсія Трускавець – один з найкращих способів лікування сечокамяної хвороби.

Вихід є, і він Вам сподобається! Не потрібно скасовувати Ваш відпочинок у Східниці; оберіть для свого перебування Садибу Дримба, адже саме ми не перший рік співпрацюємо із Ярославом Фецяком, власником приватного кабінету екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії в Трускавці.

Ярослав Васильович Фецяк – практичний лікар-уролог вищої атестаційної категорії зі стажем роботи 35 років, останні 14 з яких він присвятив методу літотрипсії. Він працює на сучасному обладнанні, і на відміну від багатьох аналогічних процедур в інших медичних центрах – літотрипсія тут є практично безболісною.

Цей метод є доволі новим і, водночас, дієвим: без оперативного втручання «каміння» позбувається понад 97% хворих! До того ж, літотрипсія має порівняно небагато протипоказань, більшість із яких доволі рідкісні. Ще однією перевагою літотрипсії є помірна вартість процедури.

Ефективність лікування підсилюється вживанням славнозвісної мінеральної води  – «Нафтусі», яке прискорює процес «виходу» конкремента з сечових шляхів, суттєво пом’якшує перебіг запального процесу та зменшує імовірність рецидивів. Простіше кажучи, лікувати сечокам’яну хворобу під час відпочинку у Східниці, значно більш приємно і безболісно, ніж Вам здається або пригадується.

До того ж, Садиба Дримба і приватний кабінет доктора Фецяка пропонують Вам спільну акцію: проживаючи у Дримбі, Ви гарантовано отримуєте знижку на процедуру літотрипсії! Додайте до цього уже згадувану «Нафтусю», терапевтичний ефект свіжого повітря, насиченого фітонцидами, спокій і затишок Садиби, – і в жодному разі не скасовуйте свій, такий довгоочікуваний, відпочинок! Навпаки: використайте його для оздоровлення, щоб сечокам’яна хвороба мала якнайменше шансів порушувати Ваші плани у майбутньому!

Запрошуємо Вас у Садибу Дримба: відпочинок, оздоровлення, оновлення – усе це чекає на Вас у Східниці!