Thursday May 7th, 2015

Мінеральні води Трускавця та Східниці

Чи знаєте Ви, який природній скарб знаходиться зовсім поруч? Мінеральні води Трускавця, якими славиться курорт, – це справжня казкова “жива вода”, що зцілює від усіх недуг. Звісно, від усіх – це скоріше для красного слівця, але перелік симптомів, при яких помічні трускавецькі мінеральні води, доволі об’ємний. Головне – знати, яку саме водичку споживати.

Пропонуємо ознайомитися із властивостями мінеральних вод Трускавця, куди зовсім близько добратися, якщо Ви проводите свій відпочинок у Східниці.

Отже, почнемо з найвідомішої трускавецької води – “Нафтусі”. Спектр застосуваняя її дуже широкий. “Нафтусю” призначають при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів (таких як сечокам’яна хвороба, пієлонефрит, цистит, простатит тощо). Також “Нафтуся” ефективна при лікуванні хвороб органів травлення (колітів, дискінезії кишківника). І, нарешті, “Нафтусю” призначають при хронічних гепатитах і захворюваннях обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння тощо)

Вживаючи “Нафтусю” профілактично, Ви зміцните свій імунітет та виведете з організму радіонукліди та шлаки.
Мінеральна вода “Марія” з джерела # 1 помічна при цукровому діабеті, панкреатиті, захворюваннях печінки та ШКТ. Корисною буде її вживання також при запальних захворюваннях, спазмах і невралгіях кишківника, а також гастритах з підвищеною кислотністю. Ця водичка здатна також знизити вміст холестерину в жовчі.

Найбільш мінералізована вода Трускавця – “Софія”– видобувається з джерела #2.
Показана при хворобах шлунка і кишківника (хронічних колітах, гастритах і виразковій хворобі), та при лікуванні функціональних закрепів (нервових, нервово-рефлекторних), та ентероколіту.
При виразковій хворобі ця вода застосовується не тільки внутрішньо, але і зовнішньо, у формі теплих ванн. Ще однією властивістю води “Софія”є помітне покращення обміну речовин, в тому числі і при надлишковій вазі.

Вода “Броніслава” через її специфічний присмак і запах не вживається всередину, що не зменшує її лікувальні властивості: вона дає потужний ефект при полоканні горла при лікуванні хронічного фарингіту і тонзиліту, та профілактики частих захворювань верхніх дихальних шляхів. У Трускавці вода “Броніслава” подається в бювети вже в підігрітому до оптимальної температури вигляді.

Слабомінералізована вода “Юзя” з джерела #4 особлива тим, що містить компоненти, що входять до складу гліцерину, чим пояснюється її благотворний вплив на шкіру. “Юзя” використовується у вигляді ванн, зрошень, промивань, гідромасажу та інгаляцій.
“Юзя” має відновну дію на функції суглобів та м’язів, та підвищує загальний тонус мускулатури.

Як бачите, цілющі властивості мінеральних вод Трускавця стануть в пригоді практично кожному, – в якості компоненту лікування чи профвлактичного заходу. Тож не вагайтеся: бронюйте свій відпочинок у Східниці в Садибі Дримба, та неодмінно відвідайте Трускавець з його чарівними водами!

20898_826027087486873_4805617392785125879_nТакож, відпочиваючи у Дримбі, ви завжди можете порівняти мінеральні води Трускавця із Східницькими мінеральними джерелами.

Але не забувайте, що відпочиваючи у Східниці, а саме в садибі Дримба, ви не тільки питимете мінеральні водички, а й насолоджуватиметеся оточуючою Вас природою.

Про усі принади відпочинку в Східниці можете почитати у нас на сайті.

Запрошуємо, Дримба чекає!