Thursday March 26th, 2015

Святкуйте Великдень в Карпатах!

Великдень! Одне з найзначиміших Свят християнського світу! Вже скоро ми проголосимо одне одному про Боже Воскресіння, і разом порадіємо, що життя вкотре перемогло смерть. Чому б не зустріти Великдень в Карпатах, в родинному колі?

Чудові традиції, що супроводжували це Свято здавна, на жаль, збереглися не всюди і не в повній мірі. Особливо гостро занепад великодньої культури відчутний в великих містах, де сам ритм життя не сприяє глибинному роздумуванню над сенсом буття під час посту чи вдумливому зануренню у святкові традиції.

Прагнучи повернути собі і своїй родині сакральний зміст величного Свята, приїжджайте усі разом до Садиби Дримба, у смт. Східницю. Де ще, як не на лоні рідної української природи, серед величних гір, що здавна стоять на сторожі нашої землі, Ви відчуєте таке єднання – з родиною, з родом, із Батьківщиною?

Залиште щоденні клопоти позаду: проведіть Великдень із найдорожчими, присвятіть ці дні спілкуванню, порадійте всі разом весняному сонцю і чудовій новині – “Христос Воскрес!”

Уявіть собі Великодній сніданок по новому – на галявині, на свіжій траві застелений імпровізований стіл, а на ньому усі традиційні великодні наїдки – освячена паска, різноманітні м’ясива, крашанки, хрін – та чого тут тільки немає! А навколо столу ви зібралися з усією родиною, та святкуєте Христове Воскресіння!

А після сніданку – найкращий час, щоб прогулятися весняним лісом, подихати свіжим повітрям, насолодитися природою, що прокидається.

В Садибі Дримба на Вас чекатиме комфорт і затишок справжнього родинного маєтку. Під дерев’янним ґонтом Садиби Ви спатимете, наче безтурботна дитина і бачитимете спокійні сни… Свіже карпатське повітря зцілить Ваш втомлений повсякденними клопотами організм і подарує новий заряд бадьорості… Традиційна українська кухня (та ще й у великодній інтерпретації!) не залишить байдужим нікого,- навіть Ваші малі неслухи їстимуть з апетитом! І, до речі, для дітей і їх безпечного відпочинку, у Садибі створено всі умови, тож вони цілими днями перебуватимуть на повітрі, проводячи час в іграх і забавах, –  і навіть не згадають про комп’ютер!

… Словом, плануючи святкування Великодня та родинні великодні канікули, зупиніть свій вибір на Садибі Дримба: затишній, традиційній, безпечній та комфортній, як бабцина хата! Весна в Карпатах тільки починається!

Зображення взято в фотобанку TOrange, за що їм ґречно дякуємо!