Friday February 20th, 2015

Відпочинок під час вагітності

Час, коли жінка виношує дитину, – особливий у її житті та житті її найближчих. Не завжди такий простий, як декларують глянцеві журнали, але завжди – неповторний і незабутній. Чому б не наповнити місяці очікування приємними турботами про здоров’я та красу майбутньої мами, дбаючи водночас і про маля?

В Садибі Дримба, розташованій у Східниці, поблизу Трускавця, створено всі умови для комфортного та приємного перебування, що так важливо під час вагітності.

Чим добрий відпочинок під час вагітності в Східниці?

Відпочинок під час вагітності носить не лише відновлюючий, але і оздоровчий характер. Для майбутньої мами надзвичайно важливою є помірна фізична активність, часте і тривале перебування на свіжому повітрі, можливість споглядання приємних її оку краєвидів та споживання здорової їжі. Все це в повній мірі Ви отримаєте в Садибі Дримба.

Перш за все, Вам буде солодко спатися в нашому дерев’яному будиночку, спорудженому за автентичною технологією. Здоровий сон – запорука бадьорості і активності впродовж усього дня!

Смачна і, головне, здорова їжа, яку дбайливо готують у Садибі, смакуватиме Вам і підживлюватиме Ваш організм з його особливими потребами.

Велика зелена територія, оточена хвойним лісом, та можливість довгих прогулянок наситить Вашу кров киснем та збагатить організм цілющими фітонцидами, а отже, тіло буде в тонусі, а кольору Вашої шкіри позаздрить кожна!

І, нарешті, той стан спокою і умиротворення, який притаманний відпочинку на лоні природи, неодмінно позитивно вплине як на майбутню маму, так і на її маля, що підростає і готується прийти в цей світ. Хто зна, – можливо, Садиба Дримба стане Вашим улюбленим місцем родинного відпочинку на довгі роки, і Ваша дитинка саме тут зробить свої перші кроки?

Ми прагнемо бути поруч з Вами і забезпечити Вам найкращі умови перебування, тож не варто вагатися: телефонуйте і бронюйте свій відпочинок в Садибі Дримба просто зараз. І нехай Ваше маля росте здоровим і сильним!)