Wednesday March 4th, 2015

Відпочинок у Карпатах, інвестиція у здоров’я

Ми живемо в непростий час, і марно це заперечувати. Не будемо впадати в розмірковування щодо “хто винен”, а от “що робити” запропонуємо: інвестувати! Так, саме інвестувати, тільки не в речі, що так стрімко знецінюються, а в себе: своє здоров’я, освіту, розвиток тощо.

Унікальною можливістю такої “інвестиції” вважаємо відпочинок у Карпатах, в Садибі Дримба в смт. Східниця, поблизу Трускавця.

Відпочинок у Карпатах – це інвестиця у ваше здоров’я!

Здравниця Східниця, як і Трускавець – відомі кожному, і мають добру славу місця, яке природа наділила унікальним набором оздоровчих компонентів. Тут і джерела мінеральних вод, вживання яких зцілює недуги і сприяє профілактиці найрізноманітніших захворювань. І цілющі процедури, що лікують і омолоджують. І, зрештою, лікарі-фахівці своєі справи зі значним досвідом.

Не можемо не згадати про цілющі джерела Карпат, зокрема Трускавця та Східниці. Знана усім “Нафтуся”, а також інші мінеральні води будуть корисними як для лікування та профілактики різноманітних хворіб – це і хвороби обміну речовин, а такж шлунково-кишкового тракту. Зайве нагадувати, що хворобу краще попередити, аніж лікувати. І у цьому вам допоможе сама природа Карпат!

Не забуваймо також про цілюще гірське повітря, прогріте сонцем і насичене фітонцидами, що виділяють хвойлі ліси. І про користь від руху під час прогулянок, на які Ви неодмінно вирушите, адже неможливо сидіти в приміщенні посеред такої краси! У садибі Дримба ви зможете присвятити час саме тому виду активного відпочинку, що до душі саме вам – прогулянки на велосипеді, піші мандрівки в гори, походи по гриби чи ягоди – усе це зробить ваше перебування у нас незабутнім.

А ще – у нас є несподіваний бонус у вигляді не надто стабільного мобільного зв’язку***), і якщо ви давно мріяли про можливість не відповідати на телефонні дзвінки – сама природа дарує вам цей шанс 🙂

Крім того, саме перебування в Садибі Дримба сприятиме Вашому душевному спокою та фізичному відновленню. Ми подбали про смачну і здорову їжу, Ваш міцний сон і комфорт перебування. В Садибі можна відпочивати всією родиною або з найближчою особою, і для кожного тут знайдеться заняття до душі.

Словом, повторимося: інвестиції в себе і своє здоров’я – Ваш оптимальний вибір в непростій економічній ситуації. Хочеться вірити, що складні часи минуть, а звичка дбати про себе і своїх найближчих – залишиться! Тож чекаємо на Вас в Садибі Дримба, і ласкаво просимо!


***) Насправді, про поганий звязок ми пожартували. Зв’язок у нас в Дримбі чудовий, також ми маємо швидкий інтернет. Однак, ви завжди можете скористатися нагодою відпочити від світу, просто відімкнувши свій телефон.