Sunday January 25th, 2015

Відпочинок у Карпатах, Східниця, Дримба.

Закінчився тривалий період зимових свят (про який часом жартома кажуть, що “від Романа по Йордан – український Рамадан”), а ми все так же гостинно запрошуємо Вас побувати в Карпатах, спробувати відпочинок у Східниці, і зупинитися в Садибі Дримба.
Вже зараз можна починати планувати свої весняні вихідні або й літню відпустку.

Відпочинок у Карпатах – досконалий вибір для кожного, хоча би тому, що:

  • чисте повітря, насичене фітонцидами, додасть здоров’я і бадьорості;
  • проживання у спражньому дерев’яному будинку Дримби – справжня терапія від безсоння, нервового напруження і інших “симптомів городянина”;
  • тривалі прогулянки лісом і горами нададуть міцності і сили м’язам і покращать колір обличчя);
  • діти, навіть найактивніші,- у повній безпеці, адже територія Садиби Дримба є огородженою і гарантує перебування дітлахів під постійним наглядом;
  • говорячи про територію, окремо наголосимо на її розмірі. Місця, щоб гуляти чи займатися спортом,- більш ніж досить для кожного бажаючого;
  • можна орендувати велосипед і вирушити на велопрогулянку, поєднавши задоволення від споглядання краєвидів із користю від руху;
  • за бажанням запропонуємо надзвичайно смачну, домашню їжу, серед наших страв “щось особливе” для себе знайдуть і чоловіки, що люблять посмакувати, і жінки, які стежать за формою, і навіть дітлахи-нехочухи, адже на природі все смакує особливо добре.

До речі, про дітей. Часто доводиться чути, що їм нецікаво відпочивати з батьками, що це покоління проміняло рухливі ігри на комп’ютери і віртуальну реальність, що, поки діти не виростуть, батькам не вдасться добре відпочити…

Ми, у Садибі Дримба, готові спробувати це спростувати! Перш за все, Ви ніколи не дізнаєтеся, чи комфортно Вам і Вашим дітям відпочивати разом, доки не спробуєте.

Впевнені: “рідна” місцевість, до якої дитина не муситиме адаптовуватися, – найкращий вибір. Крім того, не забуваймо про силу власного прикладу!

Якщо Ви самі проводитимете більше часу надворі, активно рухаючись чи просто гуляючи, – у Вас буде в рази більше можливостей показати і довести дитині, що це зовсім не нудно!

Організуйте, наприклад, сімейний велодень, або просто дозвольте дітям “досліджувати” територію самостійно: ось побачите – вони дуже швидко “втягнуться”, заведуть нові знайомства і про татів планшет згадуватимуть значно рідше.

А наші заходи безпеки дозволять Вам розслабитися і хоч трохи менше думати про те, де зараз Ваша дитина і чим вона займається,- а нарешті відпочити самим.

Як бачите, про усе необхідне для комфортного відпочинку ми подбали, тож варто забронювати місця для Вас і Вашої родини просто зараз!

Чекаємо на Вас в Садибі Дримба, де кожен знайде заняття собі по душі!