Monday January 5th, 2015

Відпочинок в Східниці, садиба Дримба для відпочинку від стресу

Чи замислювалися Ви, як минають Ваші дні?

Напевно, їх можна порівняти із забігом на довгі дистанції. Найімовірніше, що для Вас, як і для переважної більшості зрілих осіб, жителів великих міст, тижні наповнені стресом і поспіхом, необхідністю планувати і встигати, поспішати і випереджувати, вирішувати десятки непростих питань, та й просто – бути уважними і зосередженими в своїй діяльності. До того ж, поза роботою так важливо бути добрим сім’янином, веселим другом, дбайливим родичем…

Не наділяючи все вищесказане негативним контекстом, ми, натомість, хочемо в час зимових канікул нагадати про те, як цінно час від часу “зробити паузу” в своєму щоденному бігові, тимчасово “зійти з дистанції”, щоб відпочити, відновити сили, можливо – скорегувати плани, і повернутися оновленою, оздоровленою, психологічно стійкішою особою, щасливою і врівноваженою.

Чи це взагалі можливо? – скрушно похитають головою втомлені рутиною “бігуни”. Так! – відповімо ми, гостинно запрошуючи Вас уже зараз спланувати власний “план перезагрузки”. Тому пропонуємо відпочинок в східниці.

Відпочинок в Східниці, в Садибі Дримба.

Чому варто обрати саме Карпати, саме курорт, саме Дримба? Все просто.

По-перше, для повноцінної релаксації, психологічного перезавантаження і моральної “перезагрузки”, необхідно змінити “декорації”. Гори – досконале місце для того, щоб зупинитися і по-іншому поглянути на свої рутинні справи. Величні, прадавні,- вони дихають спокоєм, і цей спокій передається кожному, хто приїжджає сюди. До того ж, чудові хвойні ліси – потужний оздоровчий “інструмент”, що однаково позитивно впливає на тіло і розум.

По-друге, пройти курс профілактичних чи лікувальних процедур, чи попити знамениті мінеральні води, буде корисно для кожного з нас. Оздоровлюючи своє тіло, Ви водночас дбаєте і про свій психологічний стан, адже, як кажеться, “в здоровому тілі – здоровий дух”.

По-третє, Садибу Дримба збудовано з екологічного брусу за традиційними технологіями, що прийшли до нас з давнини. Предки розумілися на науці відпочинку! В цьому Ви переконаєтеся, провівши хоча б одну ніч у дерев’яному будинку Дримби. На ранок Ви прокинетеся відчутно здоровішою і, можливо, щасливішою особою.

В поєднанні ці прості фактори мають потужний позитивний вплив на Ваше здоров’я, фізичне і психологічне. Тому, відчувши, що Ви втомилися, стали дратівливішим, Вам складніше зосередитися, Ви погано спите тошо,- телефонуйте і бронюйте місця в Садибі Дримба.

Від нас, із відпочинку в Східниці, Ви повернетеся новою людиною!