Monday July 11th, 2016

Відпочинок в Східниці з користю для здоров`я

Наш час швидкості – вимагає її у всьому: прийнятті рішень, здачі робіт, засвоєнню знань, але люди залишились такі ж як і були раніше – з будь-якими характерами, по-різному реагуючі на стреси.

Людський організм вимагає релаксації, адже за час праці та побутових справ ми рідко встигаємо доглянути себе, але не тільки зовнішньо, а й зі середини… Де ж це все можна реалізувати? – Тільки на відпочинку, там де починається “нове життя”. Спробуйте завітати у Східницю. Новий спосіб життя так увійде у Вашу свідомість, що почнете жити по новому!

А допомогти у цьому прагненні можуть цілющі східницькі води.  Наприклад, маловідоме джерело №357 гліцеринова вода зволожує шкіру і заповнює мікро тріщини шкіри вологою, верхній шар шкіри залишається захищеним від забруднень і проникнення мікробів. Гліцерин добре абсорбує вологу з повітря, тим самим він притягує вологу на шкіру Дослідження показали маска для обличчя з гліцерином чудово справляються з лікуванням сухості та екземи шкіри без наслідків, властивих традиційному лікуванню. Тож це джерело жінкам на замітку.

Щоб отримати позитивний результат від природньої релаксації, не менше важливою є ходьба. Треба проходити в день по 8 кілометрів, а то й більше – скільки вживаємо, стільки і витрачаємо калорій.  А цьому сприяють походи до джерел і мандрівки лісом… Адже під час пішої прогулянки організм загартовується, дихання стає глибшим, а значить, тренується серце, посилюється обмін речовин. Тоді, всі основні процеси в організмі стають більш повноцінними. Зокрема, благотворний вплив таких прогулянок на психіку. Заняття теренкуром допоможе людям хворіючим на неврози, гіпертонічні хвороби, ішемічну хворобу серця, клапанні вади серця, нейроциркуляторну гіпотонію, туберкульоз, бронхіальну астму, остеохондроз, ожиріння.

Для того, щоб схуднути необхідно здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, обмежувати калорійність їжі, яку постачати організму так, щоб вона не перевищувала його енергетичних витрат. Вуглеводи мають надходити до організму у вигляді овочів, зелені, несолодких фруктів та ягід, які складають враження насиченості. Їжа повинна містити достатню кількість білків, вітамінів і мінеральних солей. Безперечно, не потрібно забувати про фізичні вправи.

Для того, щоб здобути добрий результат свого оздоровчого відпочинку, наша природня релаксація має тривати щонайменше двадцять один день.

Цей спосіб життя увійде у Вашу повсякденну звичку.

Тому всі необхідні засоби для врегулювання систем Вашого організму, можна здобути, відвідавши зелений, насичений різноманітними ягодами, куточок Східниці, і відпочити у садибі «Дримба», де Вас приємно здивує тиша, чисте гірське повітря, можливість подбати про своє здоров’я.