9/04/2015

Канікули в Карпатах: Ваш розумний вибір

Наближається до завершення шкільний навчальний рік, і багато хто з батьків заздалегідь замислюється про літній відпочинок своїх школяриків. Куди відправити дитину, щоб та відновила сили після навчального року, провела максимум часу в русі на свіжому повітрі, правильно харчувалася і отримувала задоволення від відпочинку? Якщо Ви не маєте рідні в сільській місцевості, питання балансу доступності та якості стоїть особливо гостро.  Проте рішення є! Пропонуємо Вам дізнатися більше про канікули в Карпатах, та обрати для ваших школярів доступний відпочинок у Східниці, в Садибі Дримба.
Ми подбали про все необхідне для комфортного відпочинку з дітьми. Садиба Дримба – це дерев’яна будівля, зведена за традиційною технологією для Вашого міцного сну і відновлення сил, оточена великою зеленою територією, огородженою для максимальної безпеки Ваших дітей. Ви зможете як вирушити на тривалу прогулянку в ліс чи гори, так і спокійно відпочивати з книгою, знаючи, що Ваша дитина не покине територію Садиби.

Ми можемо запрпонувати страви за традиційними рецептами української кухні, – а отже, Ви і Ваші діти споживатимете лише свіжі та смачні страви з продуктів, притаманних рідному краю, що не викликають алергічних реакцій.

До того ж, відпочинок в Карпатах – це не лише економно, але і зручно! Розсудіть самі: вирушаючи до моря чи закордон, Ви так чи інакше витрачаєте як мінімум один день на те, щоб дібратися та адаптуватися до кліматичних змін. Карпати, натомість, – це близький, рідний кожному клімат, що не потребує спеціальної підготовки організму для комфортного перебування. Це дозволить уникнути проблем акліматизації, з якими часто стикаються батьки молодших школярів.

Свіже гірське повітря та тепле сонце, прогулянки на велосипеді, пішо чи кінно, краса карпатської природи, можливість купатися та рибалити, а також безпека та комфорт перебування – ось лише деякі причини, з яких варто зупинити свій вибір на відпочинку в Східниці.

Комфотна та безпечна територія, можливість брати участь в майстеркласах з приготування страв національної кухні, прості та навибагливі розваги – що ще потрібно, щоб просто … відпочити!

Дримба пропонує незабутній відпочинок для дітей і дорослих, сімейні вікенди і канікули,- обирайте рідне, будьте патріотом!