25/06/2022

Лікування нирок в Східниці

Чудові природні умови українських Карпат – найбільш дієвий спосіб лікування та профілактики багатьох хвороб. Сприятливий клімат та природні дари Східниці вже багато років ефективно використовуються в процесі лікування ниркових захворювань.

І якщо саме ви зіткнулися з цією проблемою, у нашій статі ми розкажемо про додаткові цілющі ресурси природи, які допоможуть результативно боротися з цією недугою.

Порушення роботи нирок має високий вплив на загальну роботу вашого організму. Оскільки саме цей орган виконує життєво необхідні функції: забезпечує баланс води у тілі, контролюють системний артеріальний тиск та проводять важливу для нас фільтрацію мінералів та солей.

Сама природа створила місце де знаходиться потужна концентрація дієвих та ефективних ліків – мінеральні джерела, а їхній позитивний вплив на організм, сприяють усуненню захворювань нирок і сечовивідних шляхів (холецистит, пієлонефрит, жовчно – кам’яні хвороби).

Східницьке родовище мінеральних вод налічує 38 джерел і 17 свердловин, а унікальний склад та цілющі якості давно використовують у лікуванні та відновленні організму.

Тож, яке джерело обрати, та як правильно пити воду, якщо турбують нирки?

🔵 Головне правило – консультація у лікаря! Саме фахівець повинен призначити комплекс лікувальних процедур та дозування відповідної мінеральної води відповідно до аналізів та встановленого діагнозу.

Нагадаємо, що самолікування та встановлення собі діагнозів – це не про здоров’я та турботу, а про шкоду собі☝

🔵 Усі джерела Східниці розташовуються недалеко один від одного, тому навіть у пішій прогулянці можливо відвідати усі потрібні місця, попити водички та насолодитися природою Карпат.

Вода течет в руки

Джерело №1. Сприяє механічному вимиванню і видаленню дрібних каменів, ниркового піску.

Джерело №3. Нормалізує роботу нирок, створюючи протизапальну та сечогінну дію (гідрокарбонатно-кальцієва вода зі значним вмістом мікроелементів міді, цинку, йоду, брому, фтору, кобальту, слідів срібла, марганцю).

Джерело №5-6. Має виражену жовчогінну дію (вода слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієва з вмістом органічних сполук).

Джерела №10. Підвищують фільтраційну функцію нирок (вода слабомінералізована, слабко лужна (pH 7,1), гідрокарбонатно-кальцієва, з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти, заліза, марганцю та слідами срібла).

Джерело №15. Залізовмісна вода яка лікує запальне захворювання, що вражає нирки, та їх канальцеву систему.

Джерело №25. Слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією. Джерельна вода покращує стан після операцій на нирках. Саме це джерело знаходиться поблизу садиби Дримба.

Джерело №26 Здійснює гарний вплив на організм при сечокам’яній хворобі та різних захворювань нирок (вода гірдокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієвого типу)

🔵 Загострений стан сечокам’яної хвороби часто супроводжується болісними відчуттями. У такому випадку варто звернути увагу на метод ударно-хвильової літотрипсії. Це безболісний та дуже ефективних способів лікування. Він дозволяє дробити конкременти різного розміру без пошкодження навколишніх тканин до рівня піску та самостійного очищення сечових шляхів.

Запрошуємо Вас у Садибу Дримба, що у Східниці,  де ви зможете відпочити, оздоровити своє тіло та наповнитися енергією природи.
 Будьте здорові!☺