27/04/2015

Літня відпустка в Карпатах

Чи доводилося Вам чути думку, що, мовляв, відпочинок в горах – це лижі і сноуборди, тож в теплу пору року робити там нічого? Садиба Дримба береться спростувати цю думку, пропонуючи Вам ідеї для літнього відпочинку в Східниці: парою, з друзями чи усією родиною.

Зауважте: відпочинок в горах суттєво економніший за поїздку до моря, що в теперешніх реаліях більш ніж актуально. До того ж, відпочиваючи в звичній для себе кліматичній зоні, Ви не наражатимете свій організм на додатковий акліматизаційний стрес.

Отже, літня відпустка в Карпатах, в смт. Східниця. Вона запам’ятається Вам міксом вражень: замилування красою природи, відвідання культурно-історичних об’єктів, розваги на численних святах та ярмарках, на які багата літня пора.

Отже, літня відпустка в Карпатах – як її провести з користю та цікавістю?

– гуляти! Ми уже писали про користь пішої ходьби, тож не нехтуйте можливістю рухатися і оздоровлюватися. Вплив чистого повітря, збагаченого фітонцидами, і “гірського” сонця – неоціненна користь для організму, не говоряси уже про зняття нервового перенапруження і відновлення сил.

– творити! Фотографувати незрівнянні краєвиди чи вирушити на пленер для зображення їх на папері; писати – вірші чи прозу, чи просто щоденник свого настрою; вишивати, гойдаючись у тіні… Творчість умиротворює і сприяє появі нових ідей, що неодмінно знадобляться після повернення до роботи.

– досліджувати! Карпати багаті на пам’ятки історії та культури, тож дізнайтеся, які з них Ви можете відвідати, і не гайте часу. Працівники Садиби Дримба охоче допоможуть Вам в організації Ваших подорожей.

– оздоровлюватися! Не забуваймо, що Східниця розташована поруч із Трускавцем, широко відомим бальнеологічним курортом. Можливо, варто присвятити час лікувально-профілактичним процедурам?

– повертатися до традицій! Вже згадувані свята і фестивалі народних звичаїв та промислів, а також саме перебування в традиційній дерев’яній Садибі та споживання автентичної регіональної кухні,- чим не можливість привити любов до рідного краю і його традицій своїм дітям?

– відпочивати активно! Велосипеди, піші і кінні маршрути, річки (включно зі сплавами!) і озера, риболовля, а для екстремалів – парапланеризм: можливостей доволі багато, було б бажання!

– спілкуватися! Відпочиваючи з родиною, згадайте про важливість сімейного спілкування, а якщо Ви приїхали в гори зі своєю половинкою – перетворіть відпустку на справжню романтичну подорож, адже все навколо сприяє.

Який би спосіб відпочинку Ви не обрали, пам’ятайте: в Садибі Дримба Вам забезпечать комфорт перебування і сприяння Вашим ідеям та планам. Тому сміливо бронюйте котедж і плануйте літню відпустку в Східниці.