Літотрипсія

Трускавець

Запис та консультації:
Тел. моб.  (067) 256-95-71, Тел. роб. (03247) 671-60 Ярослав Васильович

Кожен знає, як важливо бути здоровим. Хороший настрій, висока працездатність, достатньо енергії для сім’ї і власних хобі – ось що робить нас щасливими. Ми хочемо подбати про те, аби вашому щастю ніщо не стало на заваді, а особливо сечокам’яна хвороба.

Кожен, хто стикався із цим захворюванням знає, що терпіти його – несила, але і дробити каміння – суцільна мука. Та ми розповімо вихід, яким часто користуються гості Садиби. Він допоможе якісно та безболісно позбавитись від проблем у сечовидільній системі!

Літотрипсія Трускавець – один з найкращих способів лікування сечокам’яної хвороби.

Літотрипсія – це лікування сечокам’яної хвороби неінвазивним методом. Цей метод використовується у всьому світі завдяки високим показникам ефективності та дозволяє позбутися сечових конкрементів без оперативного втручання. Для проведення лікувальних процедур ми можемо радити лише того спеціаліста, досвід співпраці з яким перевірений роками.

Ярослав Фецяк – власник приватного кабінету екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії в Трускавці. Ярослав Васильович – практичний лікар-уролог вищої атестаційної категорії зі стажем роботи 35 років, останні 14 з яких він присвятив методу літотрипсії. Він працює на новітньому обладнанні, що забезпечить високу якість процедур.

Переваги проведення літотрипсії очевидні:

  • Неінвазивність

Процедура проводиться без хірургічного втручання.

  • Доступна ціна

Цей спосіб дешевший за оперативне хірургічне втручання та у Ярослава Фецяка найкращі ціни у регіоні.

  • Висока ефективність процедури

Ефективність лікування досягає 95-97% хворих на уролітіаз

  • Відсутність болю

Процедура відбувається безболісно, тому не потрібне використання анестезії

  • Безпечність процедури

Низька вірогідність ускладнень після процедури.

  • Немає вікових обмежень

Процедура доступна як для дорослих, так і для дітей

  • Обмежена кількість протипоказань

Більшість із яких доволі рідкісні.

  • Швидке одужання

Процес відновлення займає мінімальну кількість часу.

Вартість послуги станом на 2020 рік складає 4500 гривень. Якщо однієї процедури не вистачило аби добитись кінцевого результату, всі наступні процедури включені у початкову оплату.


А поєднавши своє лікування із відпочинком у
Дримбі, ви зможете подбати про своє здоров’я.

Підсиливши процедури літотрипсії споживанням мінеральної води  – «Нафтусі», ви прискорите процес «виходу» конкремента з сечових шляхів, суттєво пом’якшите перебіг запального процесу та зменшите імовірність рецидивів.

Проживаючи у спокої та затишку Садиби, слухаючи гомін лісу та насолоджуючись насиченим фітонцидами повітрям ви забезпечите собі комфортний та приємний процес одужання.

Тож чекаємо Вас у садибі Дримба, аби відновлюватись, оздоровлюватись та бути щасливими!