12/05/2021

Майбутнє лісу у твоїх руках!

Природа пробуджується, ліси зеленіють, і Ви вже готові вирушати на відпочинок, де тепле сонечко та чисте повітря гір.

Найчастіше такі вилазки у ліс люди супроводжують смачними пікніками та атмосферними посиденьками біля багаття. Гарна компанія, неймовірні краєвиди Карпатських гір та відпочинок від усього буденного в обіймах природи. Звучить заманливо…

Але часто-густо, не замислюючись про наслідки деякі недобросовісні відпочивальники залишають глибокий слід, який ранить нашу природу – забуте сміття: кілограми пластику, скла та поліетиленових пакетів. Пам’ятайте, що кожен папірець або пляшка викинута в чагарники чи під дерево, залишиться там на довгих сотні літ.

Нещодавно, гість садиби Дримба – Дмитро, який приїхав на відпочинок у Східницю розповів та показав на практиці, як поєднує прогулянки зі своєю соціальною відповідальністю, дбаючи за довкілля.

-«Йдучи в ліс, завжди маю при собі рукавички та сміттєві пакети. Навіть одна така прогулянка це тверде розуміння, що допомагаю природі в її майбутньому».

Таким чином, чоловік з власної ініціативи частково прибирав ще тогорічні залишки сміття які залишили туристи, на території лісу, який належить до національного природного парку «Сколівські Бескиди».

А Ви чули про Plogging?

В Україні стрімко шириться  новий та дуже свідомий рух – Плоггінг. Така назва це поєднанням двох шведських слів “plocka” і “jogga”, що означає “збирати” й “бігти”. Люди поєднують свій активний відпочинок з корисною справою – прибиранням навколишнього середовища уздовж свого маршруту. Плоггінг обростає спільнотами з різних куточків країни, організовуються масові забіги з користю для природи та власного здоров’я.

Також учасники не забувають ділитися своїми досягненнями,  зробивши знімки та публікуючи у соціальних мережах під хештегом #ploggingukraine. Таким чином більше людей зможуть долучитися  підтримавши ініціативу, спробувати самому, чи хоча б при наступному пікніку не залишати за собою «гори» сміття.

Історія Дмитра, це не заклик Вам бігти прибирати ліс. Це приклад хорошої та відповідальної людини яка бореться з наслідками та має величезне  бажання жити й відпочивати в затишному, красивому, а головне чистому середовищі.

Приїхавши на відпочинок у Дримбу Ви будете сповненні вражень та натхнення! Гори, річки та ліси – це бездонне джерело гарного настрою на довгий час!!!😉