10/07/2022

Мінеральні джерела Східниці – ліки проти цукрового діабету

Східниця – один з найвідоміших та найщедріший за своїми властивостями  бальнеологічний курорт в Україні. Мережа лікувально-питної води цієї місцевості містить у собі безліч корисних якостей та  значно полегшують перебіг великого переліку захворювань, що сприяє швидкому одужанню та відновленню життєвих сил вашого організму.

Часто у Східницю їдуть за скеруванням від лікарів, для лікування та профілактики цукрового діабету, хронічної хвороби яка впливає на кількість рівня цукру в крові, достатньої кількості інсуліну та ефективного його вироблення організмом.

Якщо ви цього літа збираєтеся на відпочинок та хочете поєднати корисне з приємним – гостинно запрошуємо у садибу «Дримба»! Котедж  розташовується в екологічно чистій місцевості, серед запашних літніх лугів та корисних своєю фітотерапією хвойних лісів. А головне, у середовищі, багатому на цілющі мінеральні джерела.

Вода течет в стакан

Мінеральні родовища Прикарпаття містять у своїй карті, ті що найкраще підходять для вживання у лікувальних та профілактичних цілях при хворобі цукрового діабету. Не дарма місцеві та гості міста називають мінеральні джерела «живою водою», які відновлюють життєву силу та наповнюють тіло людини здоров’ям та гарним самопочуттям.

За призначенням лікаря потрібно вживати воду з джерел які відрізняться підвищеним вмістом органічних речовин та цінних мікроелементів – йод, цинк та мідь. Мінеральна вода типу «Нафтуся» гарно впливає на загальне самопочуття пацієнтів: підйом сил, підвищення апетиту та поліпшення якості сну.

Мінеральні води для діабетиків не обмежується вживанням всередину. Її також використовують для прийняття загальних ванн, інгаляцій і полоскання горла.

При цукровому діабеті важливо дотримуватися чіткої дієти та правильного здорового харчування. Ми поділимося рецептами смузі, що допоможуть вам контролювати рівень цукру та обов’язково смакуватимуть у літню пору.

Фрукты и овощи на столе

Ягідний смузі. Соєве молоко та основа з лісових ягід, які ви завжди зможете самостійно зібрати у лісі біля нашої садиби. Це чудовий спосіб отримати солодкий напій з низьким глікемічним індексом.

Зелений смузі. Пів склянки води, 2 огірки, 3 стебла петрушки, 1 зелене яблуко заправити 1 столовою ложкою оливкової олії. У цьому напої просто море антиоксидантів, клітковини та важливих жирних кислот.

Смузі з апельсином та полуницею. 2 апельсини (соковиті),6 ягід полуниці, 1 столова ложка тертого імбиру, 1/2 склянки соєвого молока. Цей рецепт багатий на вітаміни та мінерали, які стимулюють різні процеси, що позитивно впливають на регулювання цукру. Водночас він сприяє виведенню токсинів.

Оберіть для себе садибу “Дримба“, де, окрім мінеральних вод та гірського повітря ви зможете чудово відпочити, оздоровитися та наповнитися енергією Карпат!