15/08/2015

Мінеральні джерела Східниці

Вирушаючи на відпочинок до Східниці, подбайте не лише про відновлення сил, але і про фізичне здоров’я, адже на території Східницького родовища мінвод знаходиться 38 джерел і понад 17 свердловин з водою різного фізико-хімічного складу. Це означає, що на кожну (чи майже кожну) хворобу тут знайдеться свій природній лік. То ж, ми приготували вам огляд про мінеральні джерела Східниці.

До речі, чи знали ви, що для підсилення ефекту лікування водою, треба більше ходити? Це прв’язано з тим, що тільки під час руху скорочуються литкові м’язи. Вони працюють як вторинні насоси, завдяки яким покращується кровообіг усього організму, зменшується навантаження на серце, збільшується доступ кисню, поліпшується живлення клітин.

Пропонуємо ознайомитися з властивостями східницьких цілющих вод і неодмінно забронювати ваш відпочинок в Садибі Дримба.

Джерело номер 1 містить карбонатно-натрієво-кальцієву воду, що має в своєму складі також органічні речовини спиртових смол, гумусових речовин, карбонових кислот, фульвокислот, та групи мікроорганізмів, які підсилюють лікувальну дію. Ця вода має сечогінну дію та сприяє механічному вимиванню і видаленню дрібних каменів, ниркового піску і продуктів запальних процесів. Воду з джерела номер 1 рекомендовано пити при сечокам’яній хворобі, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоциститах нетуберкульозного походження, літогенних діатезах (сечокислий, оксалатурія, фосфатурія, ксантинурія), а також при недугах жовчовидільної системи.

Джерело номер 3 – це слабомінералізована, слабокисла гідрокарбонатно-кальцієва вода із запахом сірководню та підвищеним вмістом цінних мікроелементів міді, цинку, йоду, брому, фтору, кобальту, слідів срібла, марганцю.

Органічні речовини, які містить ця вода, такі ж, як і в воді Джерела номер 1, тож і захворювання, які лікує ця вода, будуть такими ж, як перелічені вище.

Як і вже згадуване джерело номер 1, третє джерело містить воду, що своєю дією активно виводить з організму надлишкові силі та запобігають росту та утворенню камінців в жовчному міхурі, нирках тощо.
Східницька водичка має сечогінну та протизапальну дію, поліпшує циркуляцію крові в організмі та уродинаміку, сприяє відновленню нормальної роботи нирок.

У хворих нормалізується апетит, зникають болі при урологічних захворюваннях, з’являється бадьорість та енергія.

Також вода з джерела номер три сприяє виведенню радіонуклідів з організму, а цинк в її складі допомагає при лікуванні цукрового діабету.

Джерело номер 4 в наш час, на жаль, не активне, – зате функціонує джерело номер 5. Воно містить гідрокарбонатно-натрієво-кальцієву воду із вмістом органічних речовин, лікарськими рекомендаціями щодо вживання якої є хронічні захворювання сечовивідних і жовчовивідних шляхів.

Природній скарб – лікувальні мінеральні води, вирізняють Східницю з-поміж багатьох інших чарівних карпатських місцин, тож щиро радимо скористатися цим подарунком природи і відвідати Садибу Дримба для чудового відпочинку, а також лікування та профілактики докучливих недуг.