23/06/2015

Мотивація для тренування

Гаряче літо – час, коли найпростіше приводити в форму своє тіло. В спеку голод лекго тамується корисними иа легкими овочами та фруктами; вода, яку так рекомендують вживати адепти здорового життя, п’ється “сама собою”… Може, саме час додати в своє життя більше фізичної активності? Біг, плавання, йога – обирайте те, до чого лежить душа! А що роботи, якщо не лежить ні до чого, чи, принаймні, вам так здається? Яка у вас мотивація для тренування?

… На відпочинок у Східницю, і, зокрема, в Садибу Дримба, приїжджають безліч гостей. Спостерігаючи, як одні цілі дні проводять з телефоном чи планшетом у руках, а інші насолоджуються активним відпочинком, ми вирішили запитати в останніх про їх спосіб мотивації. І ось що вони розповіли:

Фізична активність – це, перш за все, здоров’я, і шише в другу чергу – зовнішній вигляд. Наукові дослідження просто-таки кричать про позитивний вплив адекватних нагрузок на стан організму, причому йдеться як про миттєвий, так і про довготривалий ефект. Таким чином, фізичні вправи – це наша інвестиція у власне здоров’я.

Не можете намовити себе на тривалі тренування? Не біда! Нехай ваш графік тренувань включатиме не годину навантажень тричі на тиждень, а 10-15 хвилин щодня. Погодьтеся, вмовити себе на 15 хвилин спорту значно простіше, ніж виділити цілу годину! Ці “п’ятнадцятихвилинки” запросто впишуться в ваш робочий графік, та і “прогуляти” таке тренування значно складніше. Встигнути за цей час можна доволі багато: займайтеся під відео на YouTube чи просто виконуйте звичні вправи, або й вийдіть на коротку пробіжку – обирайте самі.

Навіть якщо ви не любите спорт, одні види нагрузок всеодно будуть приємніші за інші. “Робіть ставку” саме на них. Таким чином фізична активність не викликатиме у вас внутрішнього спротиву. Наприклад, відпочиваючи в Східниці, ви можете вирушити на прогулянку, поїздити на велосипеді чи поплавати,- оберіть активність на свій смак!

Не ставте перед собою грандіозні цілі: це призведе до неминучих розчарувань. Натомість, досягнення невеличких проміжних точок підтримає вас і вселить впевненість.

Будьте активними щодня. Спорт – це не лише тренажерний зал чи басейн. Це і прогулянки в карпатському лісі, і купання в гірській ріці, і вечірея прогулянка з собакою, і піша “подорож” з роботи додому… Словом, кожної хвилини, коли ви можете бути активними – будьте!

Нескладно, погодьтеся! Запрошуємо вас ставати активнішими та здоровішими разом із Садибою Дримба! Здорове харчування, свіже повітря, фізична активність – ось складові яскравого відпочинку… І яскравого життя! Насолоджуйтесь!