25/03/2020

Відпустка з улюбленцем: на відпочинок з собакою чи котом

Коли вирушаєте у відпустку, закономірно виникає питання, що не дає спокою ні вдень, ні в ночі: куди прилаштувати свого домашнього улюбленця на час відпочинку?
Проживання і хвилювання за свого маленького друга здатні затьмарити відпочинок навіть у цікавому місці.

А чи можна поїхати у Дримбу і взяти із собою домашнього улюбленця, аби позбутись всіх тривог?
Звичайно, можна, ми завжди раді бачити вас та ваших тваринок! 🙂

Та ми маємо декілька правил, яких потрібно дотримуватись, аби забезпечити комфортний відпочинок для вас та вашого улюбленця:

  1. Оцініть можливість перебування тварини, коли вирушаєте у відпустку із котом чи собакою – чи комфортний для неї клімат, її жвавість та умови вигулу.
  2. Потрібно забезпечити тваринці належне утримання (тварина має бути чистою, щепленою від сказу та легкокерованою)
  3. Ми просимо господарів прибирати за своїми улюбленцями, коли ти справляють свої природні потреба на території садиби. Зберігаймо чистоту та красиві види! 🙂
  4. Потрібно взяти повідець та намордник для вашого песика. Якщо ви плануєте випускати гуляти улюбленця без повідка, варто одягнути на нього нашийник із вказаними контактами власника.
  5. Використовуйте для тваринки її власний килимок або клітку, аби вона мала де висипатись, після насиченого прогулянками дня. Забороняється пускати тварину у ліжка, або ж витирати рушниками, що належать готелю.
  6. Візьміть із собою посуд, з якого буде харчуватись ваш улюбленець. Або ж можете спробувати себе у гочарстві та зліпити для нього оригінальний та автентичний виріб, відвідавши майстер-клас із гончарства у Дримбі.
  7. Годувати тваринку із посуду, що є у садибі, забороняється згідно до санітарних норм.
  8. Завчасно обробіть свою тваринку краплями від блох та кліщів – він може підхопити їх під час тривалого перебування на природі.

Отже, якщо ваш улюбленець – це той, хто допомагає вам розслабитись і без кого ви вже за день починаєте сумувати – беріть його із собою у відпустку. У Дримбі ви зможете насолодитись екологічним та приватним відпочинком, оздоровитись та набратись енергії для реалізації всіх своїх планів 🙂