6/06/2020

“Не нашкодь” – як правильно вживати мінеральні води Східниці

Дбаючи про своє здоров’я, дуже важливо дотримуватись правила «не нашкодь». Варто не забувати про нього й споживаючи мінеральні води, особливо, якщо ви хочете отримати стійкий оздоровчий ефект.

Лікування мінеральними водами чинить позитивний вплив на організм, адже сприяє зменшенню вираженості або ж навіть усуненню хвороб шлунково-кишкового тракту, гострих гастритів, коліти, виразкових хвороб), захворювань нирок і сечовивідних шляхів (холецистит, пієлонефрит, жовчно – кам’яні хвороби), панкреатиту, гепатиту, захворювань серцево-судинної системи та дихальних шляхів, а також гінекологічних захворювань і порушень обміну речовин.

Лікувального ефекту можна досягнути не лише завдяки цілющим властивостям мінеральних вод, але й також завдяки дотриманню спеціального режиму. Він охоплює дотримання спеціальної дієти, яку призначає лікар, зміну звичного місця перебування та відсутність факторів, що можуть викликати стрес. Садиба «Дримба» – це середовище, забезпечене всім необхідним для зростання позитивного впливу лікування.

Найбільша помилка, яку можна допустити, бажаючи випробувати на собі лікувальний ефект від споживання мінеральної води – це почати пити її у непомірних дозах.

У такому разі існує дуже велика ймовірність, що замість користі людина зробить собі шкоду. Тому перше, що необхідно зробити, це отримати консультацію від лікаря, який залежно від маси тіла, віку, стану серцево-судинної та сечовидільної систем призначить мінеральну воду, яку варто пити. А також визначить скільки разів на день та який об’єм води повинен бути на одне приймання.
Окрім цього, існують протипоказання, при яких вживати мінеральну воду не просто небажано, але й може бути небезпечно. Наприклад, при хронічних захворюваннях у гострій формі, тому консультація з лікарем – це обов’язковий етап на шляху лікування мінеральними водами.

Отже, для того, аби лікування відбувалась найбільш ефективно, варто дотримуватись правил споживання мінеральних вод:

  1. Проконсультуватись з лікарем
  2. Мінеральні води рекомендовано пити одразу з джерела, аби вони зберегли свої лікувальні властивості. Деякі води потрібно розігрівати до певної температури, яку зазначить лікар. Робити це варто також одразу біля джерела, використовуючи для нагрівання спиртівки та спеціальний посуд. Оскільки мінеральна вода може пошкодити зубну емаль, вживати її слід зі спеціальної чашки з довгим носиком або через соломинку.
  3. Для кращого ефекту від мінеральних вод, оздоровлення варто поєднати із фізичними навантаженнями. Свіжість повітря та краса природи також налаштовуватимуть вас на довгі прогулянки лісом.
  4. Курс пиття мінеральних вод має відбуватись у стані душевного спокою, рівноваги та без поспіху.

Тож запрошуємо Вас у Дримбу, аби Ви були здорові та щасливі! 🙂