29/12/2020

Новорічно-різдв’яні свята: куди поїхати відпочивати сім’єю?

Аби холодні зимові дні стали неповторними – їх варто наповнити теплими моментами. Новорічно-різдвяні свята в горах –  це відпочинок для сім’ї, який ще довго буде виринати у пам’яті та зігрівати.

Зібравшись всією сім’єю у Дримбі, ви зможете не лише насолодитись товариством одне одного, але й найти для кожного заняття по інтересах. Велика територія садиби дає можливість дітям розважатись, не обмежуючи себе у просторі: можна хоч снігову битву влаштувати, хоч місто зі сніговиків побудувати, хоч фотосесію у зимовому лісі влаштувати.

Батьки ж в той час мають можливість відпочивати, п’ючи гарячий карпатський чай та слухаючи, як тріскотять дрова у каміні. Цікавим заняттям може стати підбиття підсумків за минулий рік та творення планів на прийдешній. Тиша, віддаленість від людей та свіже повітря допоможуть сконцентруватись, відкинути все зайве та послухати себе. Часом думки, почуті у тиші природи, можуть відкрити для людини абсолютно нові горизонти.

Не даром, на зимові свята люди бажають одне одному здоров’я. Це один із найважливіших показників, що визначає якість життя. Тож новорічні святкування приємно поєднати із піклуванням про себе. Джерельні мінеральні води, що протікають у Східниці, посприяють розв’язанню проблем зі шлунком, подоланню захворювання нирок і сечовивідних шляхів, а також допоможуть поліпшити стан здоров’я організму загалом. А рік, що почався з оздоровлення організму, вдасться ще кращим, адже він супроводжуватиметься прекрасним самопочуттям.

З вікон Дримби відривається вид на хвойний ліс. Він не лише наповнює повітря рослинними фітонцидами – речовинами, що поліпшують вентиляцію легень , підвищують вміст гемоглобіну в крові та допомагають організму набути стійкості до інфекцій. А ще й є місцем, де так цікаво проводити час зимою: гуляти незвіданими стежками, кататись на санях та милуватись вічнозеленими деревами. Справжня зимова погода завжди ховається в горах – лапатий сніг засипає все навколо, творячи різдвяну казку.

Тож приїжджайте на зимові свята у Дримбу! Тут ви зможете відпочити, переключитись із буденних турбот на плавний настрій гірської природи, оздоровитись та незабутньо зустріти новорічно-різдвяні свята 🙂