2/03/2020

Оздоровлення організму — захист від хвороб і коронавірусу

Новини про поширення коронавірусу заповнюють увесь інформаційний простір довкола нас. Як вберегти себе від захворювання, забезпечити оздоровлення організму та позбутися від надмірних хвилювань – дізнавайтесь у статті.

Нагадаємо, коронавірус — це представник родини вірусів, що спричиняють як і легкі застуди, так і важкі, наприклад, атипова пневмонія. Вірус має тваринне походження, передається повітряно-капельним шляхом та швидко мутує.

За словами лікарів, найбільш схильні до ураження є люди зі слабким імунітетом та літні люди. Та через швидку мутацію вірус стає потенційно-небезпечним для людини будь-якого віку. Тому важливо знати, яких заходів вживати для його профілактики.

Поради для профілактики коронавірусу від ВООЗ


Також, лікарі зазначають, що найбільше уваги потрібно приділити власному імунітету.

Про здоров’я варто дбати кожного дня: займатися спортом, правильно харчуючись та приділяти достатньо часу відновленню та оздоровленню організму. Та при швидкому темпі життя з цим деколи виникають труднощі. Втрачені сили і ослаблений імунітет потрібно відновлювати шляхом якісного та оздоровлюючого організм відпочинку, який ми пропонуємо Вам у садибі «Дримба».

«Дримба» розташована у Східниці та гарантує корисне для імунітету та здоров’я дозвілля:

  •  Піші прогулянки на свіжому повітрі

Піша ходьба на свіжому повітрі впливає на оздоровлення організму людини. Таке фізичне навантаження тренує серце і легені, покращує обмін речовин та допомагає тримати тіло в тонусі.

При щоденних прогулянках у лісі Ваш імунітет зміцниться і вірогідність підхопити якесь захворювання стрімко впаде. Особливо, коли Ви дихаєте лікувальним гірським повітрям, яким славиться Східниця.

  • Пиття мінеральних джерельних вод

Пиття мінеральних джерельних вод сприяє очищенню та оздоровленню організму. Завдяки особливому хімічному складу води та наявності у ній мікроелементів, воду вживають для лікування та профілактики таких захворювань: хвороби шлунку та кишківника, цукровий діабет, захворювання печінки, ожиріння тощо.
Корисно та доволі смачно, ще й цілющий ефект мінеральних вод  швидко дасть про себе знати!

  • Корисна та смачна їжа

Що може краще вплинути на самочуття, ніж екологічно чистий та енерго-відновлюючий обід чи вечеря? Приготування їжі на відкритому вогні додає процесу приготування атмосферності, стравам – особливого смаку, емоційному стану – відчуття задоволення, радості та відпочинку!

Завітайте до нас на відпочинок, тут Ви зможете зміцнити імунітет, оздоровитись і опинитись у середовищі, де коронавірус Вас точно не знайде! 🙂