1/11/2021

Оздоровлення та відпочинок за межами кольорових зон.

Східниця особливе місце, тому справедливо сказати, що ідеальне для оздоровлення та дбайливого відпочинку. Саме тут Ви відчуєте унікальне поєднання кришталево чистого повітря, мальовничої гірської природи, та цілющих мінеральних джерел.

Карантині обмеження в Україні несуть важливу місію, але водночас активно впливають на загальний психологічний стан людини: тривожність, стрес в наслідок цього безсоння та втома. Пандемія змінила все та змусила по-новому подивитися на багато речей, відкоригувавши наш звичний ритм.  Втекти від закритого міського життя та червоних зон карантину можна в затишне, красиве місце Карпат, де немає вірусів та соціального скупчення. Де спокійно, тихо та безпечно – в селищі-курорті Східниця на вас чекає екосадиба «Дримба».

До нас можна приїхати всією дружньою сім’єю та оселитися в індивідуальному котеджі, не відмовляючись від звичного рівня комфорту. На території Дримби ви відчуєте домашній затишок, наші будиночки обладнані всім необхідним для зручного проживання.  А відпочинок, при потребі завжди можна поєднати з віддаленою роботою, для цього є все необхідне: зручне місце, хороший інтернет та мобільний зв’язок.

Гірський клімат – прекрасна альтернатива санаторно-курортному лікуванню та профілактиці роботи дихальних шляхів. Прогулюючись лісовими стежками ви відчуєте як легко дихати на повні груди, оскільки повітря щедро насичене біологічно активними сполуками – фітонциди хвойних дерев. А феноменальні якості мінеральних вод курорту здатні зцілити ваш організм навіть після коронавірусу.

Відпочиваючи у нас ви позбудетесь відчуття напруження. Гори – заспокоюють, краса осіннього лісу – вражає🍂 🍁, а проживання в затишному будиночку «Дримба» 🏡 відновить життєву енергію. Тут нема потреби носити маски та контролювати соціальну дистанцію, тому що поблизу ви не зустрінете натовпів відпочиваючих, а найкращі контакти у вас будуть тільки з чарівною природою Карпат.

Ми цінуємо кожного гостя та до кінця року пропонуємо найнижчу ціну на проживання і відпочинок! 😊

Приїжджайте у Східницю, щоб подбати про себе та своїх близьких. Відчути силу природи й наповнити кожен новий день гармонією та балансом посеред гірських пейзажів.

У нас завжди “зелено”!😉🌲🌳