23/07/2022

Плануємо мандрівку унікальними місцями Прикарпаття!

Зелене море України – Прикарпаття. Унікальний регіон за своєю культурою, промислом та природною красою.

Кожного літа більшість українських сімей обирають цю місцевість для подорожей та відпочинку. І не дарма. Відвідавши Карпати у цю пору року, ви отримаєте емоційне піднесення, насолодитеся чистим повітрям та наповнитеся культурою гірського краю.

Садиба Дримба 🏡 розташовується біля Східниці, у місці де контакт людини з природою є максимально атмосферним, а проживання в екологічному будиночку – комфортним та безпечним.

Наша Еко садиба дружня до гостей, які приїжджають відпочивати у Східницю на електрокарах. Ви завжди матимете змогу підзарядити ваш транспорт, щоб ще більше відкривати для себе цікаві та захопливі місця в околицях Прикарпаття.

 Тож заряджаємо🔋 авто🚗 до 100% і вирушаємо у мандри! 😉
Дрогобицька солеварня, підприємство-музей

Соль сыпят в баночку

Якщо Ви вперше чуєте про Дрогобицьку солеварню, то варто знати, що це – найстаріше підприємство в Україні та навіть Європі, яке функціонує ще з 1250 р. Тут добувають сіль унікальним методом, як і 1000 років тому – виварюванням з природної ропи із надр землі (глибиною понад 50 метрів).

На підприємстві організовують екскурсії для відвідувачів, де ви на власні очі можете побачити як виварюється сіль, дізнатися про одну з найдавніших професій – солевара. Спробувати продукт та придбати топки солі як сувенір чи для повсякденного вжитку. Погодьтеся, це досвід яким не кожен зможе похизуватися.

«Дрогобицька сіль – це не звичайний продукт, а диво – «біле золото», що народжується завдяки тяжкій праці та ентузіазму працівників заводу», розповідає туристам пані Оксана.

Музей Омеляна Стоцького

Відпочиваючи у Східниці, не можливо не згадати про першовідкривача Східницького родовища мінеральних вод. Саме Омеляну Олександровичу Стоцькому – інженеру-ентузіасту, який розшукував та досліджував східницькі мінеральні води, відкрито меморіальний музей де представлені документи, наукові праці та особисті речі великого дослідника.

Тут ви зможете побачити карту розташування усіх 38 джерел нашого краю. Дізнатися корисні властивості мінеральних вод та самостійно відвідати джерела, щоб попити цілющої води.

Національний природний парк “Сколівські Бескиди”

Унікальна територія Східних Карпат на сьогодні являється однією з  найкращих місць для активного відпочинку та захопливих прогулянок серед чарівної природи. На території парку сформовано 19 піших туристичних маршрутів.

“Сколівські Бескиди” розташований у долині річок Стрий та Опір, що дає також гарну можливість відвідувачам спробувати водний туризм в Карпатах.

Запрошуємо вас у Дримбу! І бажаємо, щоб ваші мандри були сповнені яскравими та незабутніми емоціями. А нові місця дарують позитивні враження на довгі роки!