13/09/2020

Прийшла осінь – пора у Східницю!

Осінь – час, коли літнє шаленство вже по-трохи минає, спека змінюється прохолодними вечорами й навколо все міняє барви з яскраво-зеленого на ніжні жовті тони.

Як же провести осінь так, аби цілковито насолодитись її перевагами?

1. Мандрівки лісом

Прогулянки або ранковий спорт у лісі прекрасні у будь-яку пору року. Та осінню це окреме задоволення. Легкий вітерець не лише освіжить вас, але й наповнить повітря неймовірними ароматами осіннього лісу – насиченим запахом хвої, що наповнений лікувальними фітонцидами.

Мандрівка неходженими стежками в осінньому тумані, потріскування гілок під ногами, м’якість моху, який можна погладити руками – заспокоює та дарує відчуття гармонії дорослій людині. А для дитини така прогулянка стане вилазкою у осінню казку, наповнену чарами та таїнством. Захопившись емоціями, головне – не заблукати, як цього не допустити – читайте тут.

2. Пиття мінеральних вод

Споживання мінеральних вод – те, що зазвичай супроводжує гостей Східниці, оскільки чинить лікувальний вплив на організм людини. Осінню черги до джерел зменшуються, тож часу, який можна присвятити відпочинку, стає більше 🙂

3. Вилазки за грибами та ягодами

Гриби у Карпатах ростуть від кінця липня, аж до перших заморозків. Їх можна помітити поруч зі стежками та грунтовими дорогами. Якщо ж ви хочете принести додому декілька корзин із грибами – то краще питати порад про грибні місця у місцевих. Та не переймайтесь – грибів у Карпатах настільки багато, що навіть початківець, який лише почав захоплюватись цією справою – не повернеться додому без здобичі.

Осінь також тішить нас різноманіттям смачних ягід, які як раз встигають дозріти – журавлиною, калиною та брусницею. Їх смачно їсти як і тільки зірваними, так і готувати з них відвари або джеми.

4. Сімейні посиденьки коло каміну

Теплий камін – те, що чекає вас у Дримбі холодними осінніми вечорами. Закутавшись у плед, взявши до рук горнятко гарячого чаю та щось смачненьке, можна годинами насолоджуватись потріскуванням дерева та виглядом вогню. Така медитація наповнить спокоєм та допоможе налаштувати на здоровий сон.

Тож приїжджайте у Дримбу – та тіште себе оздоровчим осіннім відпочинком, який буде надихати вас аж до весни!