24/04/2021

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ КОВІДУ В СХІДНИЦІ

 

Всі люди докладають зусиль, аби турбуватись про своє здоров’я. Це особливо актуально у часи постковідної реабілітації, коли тіло прагне оздоровлення, а голова – перезагрузки. Ми підкажемо, як і де відновити сили, подолати легке ослаблення та знову почуватись позитивно й активно! На Вас чекає Східниця!

Після одужання не менш важливою є постковідна реабілітація – час, коли варто приділити найбільше уваги своєму організму, попіклуватися про імунітет, відновлення фізичного та ментального здоров’я.

Відомо, що пережитий стрес найкраще лікується на природі. Свіже повітря, лагідне сонце та безмежні гірські краєвиди якомога далі від міської метушні пропонує Садиба «Дримба»,  в селищі-курорті Східниця.
Тут є все необхідне для комфортного проживання та відновлення енергії. Просто відкривши вікно у спальні, можна отримати «вітаміни» гарного настрою😉

Здоровий сон.
Не дарма кажуть що сон лікує. А проблеми з недосипанням та хронічною втомою розвіюються у місці сили та здоров’я, де панує тиша та спокій природи. Саме біля Карпатських гір та смерекового лісу, в Східниці розташовуються наші екологічні котеджі «Дримба».

Дихальна гімнастика.
У переважній більшості випадків коронавірусна хвороба вражає органи дихання, тому чисте повітря, яке наповнене фітонцидами хвойного лісу та легкий комплекс вправ на вулиці пришвидшить реабілітацію та налаштує організм до повного одужання. Дихати таким повітрям дуже корисно, воно насичене киснем, полегшує роботу легень та активізує регуляторні функції нервової системи.

Прогулянки.
Ліс – як професійний та дбайливий лікар. Декілька годин на день легкої ходьби не тільки підніме настрій від споглядання природної краси Карпат, але й відновить витривалість тіла після хвороби. Гуляти у погожу весняну пору – це особливе задоволення. У цьому переконаєтеся самі😉

Мінеральні джерела.
Курортна територія Східниці багата на мінеральні джерела, вода в яких має склад мікроелементів відомі своєю оздоровчою силою. Дозоване споживання такої води сприятливо впливає на шлунково-кишковий тракт. Також лікувально-столові води використовують для інгаляцій, лікування та профілактики верхніх дихальних шляхів.

Довіртесь природі – вона оновлює!
Ми ж своєю чергою, в Садибі Дримба, що у Східниці  обіцяємо прекрасний відпочинок для тіла та повне перезавантаження думок!