15/09/2021

Річниця весілля – сімейне свято в чарівних Карпатах!

Річниця весілля – своєрідний день народження сім’ї як єдиного цілого. Цей щасливий момент хочеться прожити ще раз і через багато років, а відзначити святкову подію так, щоб спогади залишилися не менш прекрасні та яскраві, ніж від дня одруження.

Варіантів свята може бути багато, головне – вкласти душу і фантазію, щоб цей день запам’ятався по-особливому.

Для кожної сімейної пари притаманні свої індивідуальні звички та традиції, та класика, що актуальна на будь-якому році шлюбу та для будь-якої пори року – подорож й відпочинок у привітному, затишному та красивому місці. Де шанують сімейні цінності та готові подарувати незабутні спогади!

Садиба «Дримба» що у Східниці скомпонувала у собі усі важливі якості для комфортного відпочинку та душевного сімейного святкування.
 Екологічний котедж.

Жити в екобудинку – це відчувати максимально зближення з природою у безпечних та комфортних умовах: дерев’яні стіни та екологічні матеріали оздоблення будинку створюють оптимальний рівень вологості повітря, та дозволяють дихати на повні груди.

Затишна вітальня та теплий камін створить особливо романтичну атмосферу. А відкривши вранці вікно у спальні Вас зустріне …

Природа Карпат.

Чисте повітря, хвойні ліси та безкрайнє небо.

Лагідна погода цього регіону та мальовнича місцевість так і кличе на неспішну сімейну прогулянку лісовими стежками та хвилястими наче море лугами.

Осіння пора в Карпатах багата своїми дарами, тому завітавши у ліс ви обов’язково повернетеся з повним кошиком грибів, лісових ягід чи красивим, пахучим букетом польових квітів.

Красивим спогадом про важливу дату може бути влаштована сімейна фотосесія. Світлини на фоні величних гір та осіннього лісу в ясну погоду будуть ще довгі роки нагадувати про щасливі моменти.

Здоров’я та краса.

Східницю також називають курортною перлиною Львівської області. Сама природа цього краю відновлює та додає життєвих сил. Смерековий ліс наповнений «повітряними  вітамінами»,  які покращують загальне самопочуття та мають потужний антиоксидантний ефект – подовження молодості. А унікальні властивості й хімічний склад мінеральних джерел вже давно відомий навіть  за межами України.

Тож приїжджайте до нас – влаштуйте собі незабутнє свято, а про комфорт, незабутні враження та гарний настрій подбає затишний котедж Дримба.