31/12/2014

Різдво в Карпатах

Наближається Новий Рік, а за ним, одне з найособливіших Свят року – Різдво Христове.

Уявіть лише, як гарно було би прокинутися різдвяного ранку не у галасливому місті, а серед чарівної природи українських Карпат, у містечку-курорті Східниці! Чому б не подарувати собі і своїй родині незабутні різдвяні дні? Оберіть для себе Садибу Дримба, що досконало пристосована для відпочинку, релаксації та відновлення сил та відсвяткуйте Різдво в Карпатах!

Різдво в Карпатах! – хіба це не чудова ідея!

Ви можете завітати у Дримбу заздалегідь, за кілька днів до Різдва, щоб саме тут насолодитися традиційною пісною вечерею з 12ти страв на Святвечір.

Приїжджайте усією родиною або зробіть такий подарунок найближчій особі, і ми гарантуємо: таке Різдво Ви і Ваші близькі запам’ятають на все життя!

Усе навколо сприятиме створенню святкового настрою. Морозний вечір поволі переходитиме в ніч, ознаменувавши світлом першої зірки звістку для усього християнського світу: Христос народився! За вікнами будівель, які і самі неначе зійшли зі сторінок бабусиного родинного альбому, лежить білий-білий сніг, що іскриться в світлі місяця. За столом – дорогі люди, а сам він заставлений наїдками, смачнішими за які, здається, Ви не куштували нічого в житті.

Головна різдвяна страва – кутя. Інші 11 мають бути пісні: без м’яса, молока, яєць та жиру, приготоване тільки на олії. Традиційно на Різдво готують пісний борщ з вушками, голубці з тертою картоплею, різно приготовану рибу – оселедці та смажену, салату квасолі або капусти, тушкують капусту з грибами, варять картоплю або кашу та заправляють її часником, ліплять вареники з капустою, грибами, картоплею, вишнею, маком та грушками, готують грибну і рибну юшку, смажать гриби з цибулею.

А зранку Ви прокинетеся в дерев’яній оселі унікальної будови, вийдете на ганок і, вдихнувши на повні груди морозне карпатське повітря, відчуєте себе здоровою і повною сил людиною.

Як саме Ви проведете свої різдвяні дні у Садибі Дримба?

Гулятимете серед засніжених дерев і не встоїте перед спокусою зліпити сніговика чи влаштувати баталію сніжками? Запишетеся на оздоровчі процедури, розмаїттям яких знаменита Східниця? Що би Ви для себе не обрали, Різдво в Східниці – це та унікальна можливість наблизитися до природи, до традицій, до себе самих, врешті-решт, якою в жодному разі не варто нехтувати.
Гостинно запрошуємо Вас провести різдвяні дні в Садибі Дримба!