3/06/2016

Робота не вовк… – У ліс…

…Вечір, далі ніч; на столі кава (невідомо, яке за ліком горня), перед носом – face комп’ютера, в голові (грубо кажучи) – сумбур, а… (а, якщо говорити м’яко – синонім поняття, котре в деяких телепередачах цнотливо заміняють на звучання однієї з основних математичних констант) а навколо (до ранку далеко) – робота… далі робота…  багато роботи… а… Ох, як же мій шеф надіється на мене – “…Ну, ти не підведи (це він мені), – премія не забариться…”

Та добре, премія… (знаю, як вона іноді «бариться»)… Головне справді не підвести… Репутація – річ серйозна – однаково, як для шефа, так і для мене…

СТОП! Досить! Що це я, – мабуть таки справді запрацювався… (а як хочеться трохи відпочинку, чистого повітря, води, лісу…). Треба відволіктись… – «рефрешу» один сайт.., ще один… новини… мода… ще новини, музика… Аж раптом натрапляю…

Ану-ану! О, нарешті, здається це для мене – www.drymba.com.ua!

Курортна родзинка! Садиба «Дримба»! Наші Карпати! Східниця!

Прекрасне місце для відновлення працездатності і зміцнення душевно-тілесних сил.

Неповторний аромат квітучого різнотрав’я!.. Цілющі джерела, пахощі прадавнього лісу (у ніч на Івана Купала тут цвістиме папороть)! Містична ріка Стрий і і… Відчуйте себе першовідкривачами невідомого і чарівного!

Отже,

…Ранок, далі день; горня з-під кави – давно вимите; передо мною – розумна машина; в ній – моя робота (виконана-зроблена)! У голові… просто добрі думки! Думки про те, що взагалі-то – все чудово, а попереду – Східниця і Садиба «Дримба»!

Друзі, вирушайте! – туди, де свіже карпатське повітря, несамовиті враження і драйвові пригоди – в Садибу «Дримба»!