3/04/2020

Робота та відпочинок в Східниці — карантин та ізоляція по-королівські

Карантин та зовнішні обставини є причиною змін у нашому щоденному житті. Аби зберегти для себе такі звичні речі як прогулянка по лісу теплим весняним днем, ведення справ із офісу, де є окремий робочий простір, чи йога на природі ми запрошуємо вас у Дримбу, де ви зможете безпечно працювати і відпочивати.

Дримба розташована біля соснового лісу і є ізольованою від інших готелів та людей.
Проживання у садибі розраховане на чотирьох людей, тож приїхавши сюди зараз, ви матимете змогу перебувати лише зі своєю сім’єю у комфортному будинку і на великій території, що його оточує.

Під час умов карантину важко зосередитись на роботі, особливо перебуваючи у квартирі з дітьми, яким потрібен простір для навчання та ігр. Дримба – це екологічна двоповерхова садиба, тож простору для всіх тут буде достатньо.

Вже за декілька годин перебування ви почнете відчувати, як заспокійливо впливає на вас запах зрубу, з якого збудована будівля.

На першому знаходиться вітальна кімната з каміном, що затишно тріскотить дровами, та зручна кухня із всім необхідним обладнанням, а на другому – дві спальні з балконами. З вікон кімнат відкриваються мальовничі види на ліс та гори.

Живучи у Дримбі, ви зможете працювати сидячи за столиком на балконі, п’ючи кавою та насолоджуючись тишою. У Дримбі для цього є все необхідне: хороший інтернет та мобільний зв’язок.

            Приїжджати у Дримбу варто також для оздоровлення.

На території Східниці розташовані 38 джерел та 17 свердловин із лікувальними мінеральними водами. П’ючи воду протягом двох-трьох тижнів ви відчуєте, як ваш організм як проблеми з нирками, печінкою чи шлунком сходять нанівець.

Ліс поруч та велика територія дозволить вам сповна зайнятися фізичними активностями. Ранкова пробіжка серед сосен, руханка на молодій травичці під теплим сонцем чи йога позитивно вплинуть на ваш імунітет.

Хвилюючі зовнішні обставини, стрес та значна кількість роботи можуть мати негативний вплив на нашу нервову систему. Тому перебування у тиші, яку порушує лише шелест крон дерев, спів пташок та подихи вітру, допоможе заспокоїтись та налаштуватись на позитивний лад.