13/08/2021

Сила природи – наше здоров’я!

Східниця вже давно відома своїми живильними джерелами та чистим карпатським повітрям. Саме за покращанням власного здоров’я і збереженням сил та енергії у Східницю приїжджають гості з всієї України та навіть світу.

Багато наших співмешканців у свій час обрали місце праці в сусідніх країнах – це і кваліфіковані спеціалісти й працівники сезонних робіт. І тут не можливо не згадати про здоров’я – вичерпний життєвий ресурс людини, який потребує великої уваги та клопітливого догляду.

Часто заробітчани згадують про власне здоров’я вже по приїзді додому і тут постає питання «Куди звернутися?», «Де відпочити?», а заодно збагатити запас енергії та відновити свій фізичний стан.

Ми запрошуємо Вас зміцнити своє здоров’я та покращити самопочуття за допомогою дарунку природи – цілющих гір, лісів та повітря,  у привітній, затишній садибі «Дримба» що  у Східниці.

Східницьке родовище мінеральних вод, більшість з яких знаходяться у пішій досяжності від Дримби – це 38 джерел і 17 свердловин з різним хімічним складом та унікальними цілющими якостями. Курс приймання мінеральної води сприяє дезінтоксикації організму, активізує захисні сили та резерви організму. Мінеральні води використовуються у питному лікуванні, але також на їх основі проводяться мінеральні ванни та процедури бальнеотерапії.

Унікальний склад тутешніх мінеральних джерел і комплекс процедур призначених курортним лікарем допоможуть позбутися низки захворювань різних профілів: хвороби обміну речовин, опорно-рухового апарату, захворювання нирок і сечовивідних шляхів, а також органів дихання.

карта источник вода

Мінеральні води поділяють на 4 основні групи:

– Слабомінералізована вода типу «Нафтуся»: (джерела №8, 9, 10, 25, свердловини 1С та 18С – з вираженою жовчогінною дією та джерела 1, 3, 26 – з підвищеним вмістом органічних речовин );

– Слабомінералізована вода (джерела №13, 15 – з підвищеним вмістом заліза);

– Хлоридно-натрієва вода з підвищеним вмістом брому;

– Мінеральна вода типу «Боржомі» (свердловина № 2с).

Для оновлення душі та тіла найкраще підійде природа Карпат. Серед пахучих лугів, хвойних лісів та могутніх гір, де комфортна, лагідна та практично завжди чудова погода ваші прогулянки сприятимуть швидкому та якісному оздоровленню. А проживання в екологічному й затишному будиночку подарує нові емоції та поповнить скарбничку незабутніх вражень.

Приїздіть у садибу «Дримба» – подбайте про своє здоров’я та відчуйте силу Карпат!