13/06/2022

Стрес та його наслідки. Як і де лікувати?

Сучасне життя кожного з нас – безперервні потоки інформаційні. Глобальні зміни, які безпосередньо впливають на стан здоров’я та спонукають організм працювати на повну силу. Війна та нові реалії принесли у наше життя стрес та тривогу, емоційний стан,  якими потрібно навчитися керувати, щоб вберегти організм від виснаження.

Стрес може бути коротким, ситуативним, але якщо його переживати протягом тривалого проміжку часу, він може стати причиною загострення хронічних хвороб, що негативно впливає на здоров’я та самопочуття.

Східниця – місце здоров’я та сили, куди щороку приїжджають туристи з різних куточків України, щоб поправити своє здоров’я, відновити енергію та насолодитися  дивовижною красою українських  Карпат.
Безпечне місце

Екосадиба Дримба – це затишне та комфортне місце для життя та відпочинку.

Котедж збудовано в природно красивій та безпечній місцевості, серед смерекового лісу та зелених долин, де ви відчуватимете спокій та легкість.

Ліки природи

Навіть короткі прогулянки лісовими стежками матимуть позитивний вплив на організм та стабілізують роботу нервової системи. А ваше тіло після активної прогулянки чи легкої руханки на свіжому повітрі наповниться енергією та допоможе зняти напруження у м’язах, яке часто викликає головний біль.

У літній період природа Карпат щедра своїми дарунками. Не потрібно довго блукати, щоб назбирати запашних та солодких лісових ягід чи зібрати для себе неймовірний різнобарвний букет польових квітів.

Дослухайтеся до свого тіла – замініть звук сирен на спів пташок, а «втому міста» на безкрайні краєвиди гір.

Цілющі джерела

Саме такими властивостями наділені мінеральні джерела Східниці, унікальний склад яких допоможуть позбутися низки захворювань внутрішніх органів та відновити регенерацію клітин: недуги печінки та нирок, проблеми шлунково-кишкового тракту, обмінних процесів та стану шкіри.

Важливо зазначити, що ефективність та безпечне вживання мінеральних вод слід починати лише після консультації з курортним лікарем та чітко дотримуватися індивідуально призначеного курсу.

Подбайте про своє здоров’я! Приїздіть у садибу «Дримба» та відчуйте силу Карпат!

Ми щиро віримо у наших захисників та захисниць, які виборюють українську землю від окупантів. Тому з усіх бронювань котеджу «Дримба», ми перераховуємо частину коштів на потреби ЗСУ🇺🇦