2/05/2020

Трав’яний чай «Сколівський»

Склад:
• чорниця лісова,
• м’ята лимонна,
• іван-чай,
• меліса лікарська,
• календула лікарська.

Компоненти, що містяться в іван-чай надають седативну дію, тому його рекомендується використовувати людям з частими неврозами і безсонням. У деяких країнах з нього готують напій, що нагадує за смаком чай, який сприяє підвищенню імунітету і підвищенню тонусу. Календула має протизапальні, ранозагоювальні та антимікробні властивості. Виявляє противірусну активність, прискорює регенерацію, захищає від появи грубого колоїду на місці пошкодження, стимулює секреторну діяльність печінки і жовчної системи, знімає спазм, знижує тиск.
Чай із сухого листя чорниці лісової допомагає активізувати захисні сили організму в період інфекційних захворювань, а також знімає спазми судин головного мозку, зцілюючи мігрень. Водні витяжки з листя призначають при дерматологічних захворюваннях, запальних процесах в суглобах, які тривалий час не минаючий кашлі, хворобах нирок і діабеті.

М’ята – незамінний засіб при застуді, головних болях і запамороченнях, при відсутності апетиту теж приймають м’яту. М’ята відмінно стимулює і налагоджує роботу печінки і жовчного міхура. Якщо запор або навпаки пронос, здуває живіт, нудить, то теж допоможе м’ята. Вона відмінно відновлює роботу кишечнику. М’ята – відмінний розслаблюючий і протизапальний засіб. Меліса лікарська рекомендується при болях у шлунку і кишечнику, при поганому апетиті, при хронічних запорах і метеоризмі, а також при недокрів’ї і подагрі

Реалізаційна ціна 28,0 грн
Гуртова ціна – 25,0 грн
На вагу (100 грам) – 20,0 грн

Телефон для замовлення:
+38 (096) 828-26-76