24/05/2020

Ура, природа! Чим зайнятись з дитиною на відпочинку?

Яким є прекрасним світ очима дитини! Все навколо нове і яскраве, все хочеться дослідити – розглянути, спробувати на дотик, відчути аромат. Особливо, якщо дитина знаходиться на природі – прекрасному місці для ігор, творчості та захопливих експериментів.

Приїжджаючи у Дримбу з дитиною, ви дбаєте не лише про її оздоровлення, що відбувається завдяки проживанню у дерев’яному будинку і чистому лісовому повітрю. Ви забезпечуєте для неї ще й постійний розвиток, якому сприяє освоєння нового середовища.

Чим же можна зайнятись із дитиною на природі, якою так щедро оточена Дримба:

1. Спостерігати та обговорювати

Чому листя зелене? Чому один листочок стає червоним, а інший жовтим? Що це за дерево? Як мураха визначає, куди їй повзти? Не кожен дорослий зможе на них відповісти. Тож почитавши трохи про життя живих організмів, озброївшись знаннями про павуків, які плетуть не лише липкі павутинки, але й звичайні, по яких пересуваються – вирушайте з дитиною на прогулянку лісом. Гарантовано – спільні обговорення будуть цікаві не лише дитині, але й вам.

2. Збирати гербарій або майструвати вироби із природних матеріалів

Листя дерев, шишки, палички, мох – все це скарби, які можна знайти на природі, і створити з них маленький шедевр. Завести альбом і вклеїти туди листочок, зобразивши при тому дерево чи кущ, з якого він впав. Розфарбувати фарбами шишки, або намастити клеєм і посипати блискітками. З паличок, моху, тих же ж шишок і різноманітних травинок можна змайструвати фігурки – це корисно для дрібної моторики рук. А потім розіграти з дитиною перед всією сім’єю казку з фігурками у ролі героїв – вийде домашній міні спектакль.

3. Запускати повітряного змія

Повітряні змії – приємна розвага дитинства! Їх можна купити у магазині, або зробити своїми руками – цей процес нескладний і дуже цікавий. Змій, виготовлений за власним дизайном, буде не лише чудовою розвагою на час відпочинку, але ж залишиться приємним сувеніром, що роками нагадуватиме про прекрасно проведений відпочинок із сім’єю.

4. Малювати та фотографувати

Прогулянки на природі стануть ще приємнішими, якщо поєднати їх із творчістю. Потрібно лише знайти місце із симпатичним краєвидом, зручно розташуватись і малювати досхочу. А, враховуючи, що діти зараз мають справи зі смартфонами із раннього віку, то варто спробувати разом із дитиною зробити гарні фотографії квітів чи ягід.

Приїжджайте у Дримбу, та проводьте час із дітьми пізнавально і весело! 🙂