14/08/2016

Відпочинок без сусідів

…Накінець відпочинок. Голова ще шумить від учорашніх справ і завершень роботи. Мабуть кожен так почувається, хто спішить у відпустку. Але, якщо Ваша робота полягає в публічності й постійному, на погляд інших, відпочинку, то рано чи пізно Ви надумаєте сховатися від стороннього ока і присвятити себе спокійним думкам, релаксу, спілкуванню з природою в буквальному змісті слова, а обираєте – куди податися?, то Східниця – те, що треба!

Зануритися в домашню атмосферу на Прикарпатті, в серце Бескидів можна, приїхавши до Садиби «Дримба», де Ви перебуватимете як удома, причому без надокучливих сусідів по номеру чи зобов’язань.

Чисте охайне подвір’я, будинок зі зрубів, а всередині дві чудові спальні кімнати, куди вітер надносить свіже повітря гір. А, якщо Ви меломан, то для Вас ніч  в вітальні перед каміном. Щоб гарно поснідати, до Вашого розпорядження кухня зі всім необхідним начинням, де атмосфера карпатських кухонь зі всіма атрибутами.

Якщо вже Ви завітаєте до краю мінеральних вод, то неодмінно варто скористатися і не упустити нагоди попити водички. Ви відразу відчуєте себе частинкою тієї природи, а організм швидко адаптується до кращого. За деякий час забудете, що мали проблеми з нирками, печінкою, шлунком. А щоранку робити вправи на чистенькому повітрі не тільки задоволення, а велика поміч серцю, легеням та бронхам… Підсумувавши – маємо гарні ліки нашій нервовій системі, яка швидко адаптується, особливо в хороших умовах.

То ж, коли Ваша сім’я має бажання відпочити, а ще й покращити здоров’я, то матимете цінний спогад взимку.

Чомусь багато публічних осіб вважають, що сховатись від надокучливої уваги можна десь в дорогому пансіонаті на узбережжі. Але якось на думку не завжди спадає, що в горах, можна з користю для Вашого здоров’я отримати заряд бадьорості, свіжості, омолодження та приємних й незабутніх вражень. А також так необхідної для будь-яких справ наснаги, творчого піднесення, нових задумів та звичайного “бажання до життя”.

Вчені підрахували, що тиждень, істинного задоволення продовжує життя щонайменше на пів року. Тому не витрачайте надармо грошей, відвідуючи марносправні, сумнівні відпочинкові заклади, а дайте шанс Вашому другому “Я”, тобто з чого складаєтеся, справжньої поживи – гірського повітря, смачної корисної кухні, приємних вражень від мандрівок лісом, стежками, і, безперечно, чистої джерельної води…