13/02/2015

Відпочинок для пенсіонерів Східниця.

Пригадуєте, як наші батьки та бабусі-дідусі дбали про нас, коли ми були маленькими? Скільки уваги, тепла і любові ми отримували (і продовжуємо отримувати!) від них? Саме час кожному з нас подарувати своїм татові і мамі, дідусеві і бабусі, улюбленій тітці чи хресному батькові щось особливе!

Впевнені, що таким незабутнім подарунком стане відпочинок для пенсіонерів Східниця, в Садибі Дримба, розташованій в українських Карпатах.

В Садибі Дримба є все необхідне для комфортного відпочинку і відновлення сил: перебування в дерев’яних будиночках сприятиме міцному і спокійному сну, прогулянки на свіжому повітрі нададуть бадьорості і підуть на користь фізичній формі…

Звісно ж, в першу чергу відпочинок для пенсіонерів в Східниці – це можливість попити цілющих мінеральних вод із джерел, що знаходяться в пішій досяжності від садиби Дримба. Вживання води буде корисним для усіх органів та систем організму. Мінеральні води Східниці мають здатність посилювати виділення речовин обміну, ефективно впливати на жовчотвірну функцію печінки, видільну функцію нирок, секреторну та евакуаторну функцію шлунка.

Зрештою, навіть тимчасова зміна середовища перебування на унікальний карпатський край сприятиме оздоровленню організму!

Ми подбаємо про Ваших рідних: забезпечимо найсмачніші традиційні страви, допоможемо організувати профілактику захворювань чи пройти курс лікування під наглядом лікарів, якщо буде така потреба,- недарма поруч Трускавець – один зі світових оздоровчих курортів.

Не забувайте, що ми також, пропонуємо унікальну послугу літотрипсії, на базі одного оздоровчих закладів Трускавця під наглядом фахівця своєї справи – доктора Ярослава Васильовича Фецяка.

Дбайливою буде і сама природа: ми неодноразово писали про цілющі властивості повітря, насиченого фітонцидами, які виділяє хвойний ліс. На користь здоров’ю підуть сонячні і повітряні ванни, вживання мінеральних вод, неспішний ритм життя, що століттями формувався в Карпатах. Активніші наші гості зможуть поїздити околицями на велосипедах. Ті ж, кому хочеться спокійнішого відпочинку – завжди можуть піти до лісу, по гриби чи цілющі трави.

На лоні природи, далеко від безкінечного перегляду телепередач (повірте, в Садибі Дримба Вашим рідним просто не хотітиметься проводити весь день перед екраном!), від стресів міського життя і повсякденних турбот, – Ваші близькі люди відпочинуть, відновлять фізичне здоров’я і психологічний стан, і з вдячністю згадуватимуть цю поїздку.

Тож не вагайтеся: влаштуйте маленьке свято для тих, хто найдужче любить Вас!
Телефонуйте і бронюйте перебування просто зараз, а ми допоможемо Вам в організації всього необхідного.
Чекаємо на Вас в гостинній Садибі Дримба!