15/07/2016

Відпочити і політати в  Садибі «Дримба»

Якщо Ви надумали відпочити, але щоб в цьому була якась розвага і рух, то спробуйте віднайти для себе простір на мальовничій місцевості Садиби «Дримба», що у Східниці.

Для будь-якого віку буде цікаво присвятити час польотам квадрокоптера.

Розвиток інтелектуальних технологій прийшов у наш світ ще з минулого століття і досі в нашому часі успішно розвивається. Після піших походів до лісу, до джерел маємо добру можливість розважитись. Квадрокоптер підходить і дорослим, і дітям тому, що він не складний в управлінні. Це прекрасний спосіб проводити дозвілля на свіжому повітрі.

Не кожен має можливість піднятися на повітряній кулі й обглянути місцевість, фотографуючи найцікавіші моменти. А квадрокоптер дає змогу дістати задоволення від побаченого. Якщо Ви маєте власний квадрокоптер можете запустити його політати, айродромом для нього може бути уся місцевість, що є навколо Садиби «Дримба», або відправитись до фортеці Тустань, щоб зробити цікаві фото та відео.

Також можете не лише запускати Ваш апарат, а й політати самому на повітряній кулі.  Організація польоту займатиме кілька днів, щоб мати добрі враження, потрібні сприятливі погодні умови.

Приємного Вам керування та споглядання зверху красот Бескидських краєвидів!